Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

3.01.18
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht
Vallavanem Leo Aadel 506 8620 leo.aadel@haljala.ee  
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar 525 1127 anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Abivallavanem (hetkel on koht täitmata)       Haljalas
Vallasekretär Riina Must 327 8223 riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga 327 8225;
5656 6930
urmas.punga@haljala.ee Haljalas
Sekretär - registripidaja Lea Mägi 327 8220;
5656 6930
lea.magi@haljala.ee Haljalas
Sekretär - registripidaja Marika Sundla 325 8630;
510 6244
marika.sundla@haljala.ee Võsul
Sekretär - registripidaja Marju Kirsipu 327 8233;
5336 4212
marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist (hetkel on koht täitmata)       Võsul
Sotsiaaltöö juht Urve Vogt 327 8266;
5656 6931
urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem 325 8644;
5669 4345 
eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos 327 8266;
56606850
malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse- ja noorsootöö spetsialist  Merje Mitt 327 8224;
5344 8069
merje.mitt@haljala.ee Haljalas
Finantsjuht    Maarja Kuuskla 325 8635 maarja.kuuskla@haljala.ee Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt 327 8228 merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen 325 8635 mare.rosen@haljala.ee Võsul

Majandus- ja hankejuht (hetkel on koht täitmata)

      Haljalas
Ehitus- ja planeerimisspetsialist (kuni 02.02.2018) Kristi Jõemets 5669 4496 kristi.joemets@haljala.ee Haljalas
Keskkonnaspetsialist (hetkel on koht täitmata)       Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi    509 8813 tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss 327 8231;
5695 5673
siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Registripidaja Ingrid Nurmsalu  325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Andres Truman   andres.truman@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja  Helen Võssar  325 0140   noortekas@haljala.ee Haljalas
Kultuurijuht (hetkel on koht täitmata)        
Spordijuht Marco Aitman 5818 2475 marco.aitman@haljala.ee  

 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA