Puhkused lähiajal

sekretär-registripidaja Marika Sundla on puhkusel 02.07.18-22.07.18. Küsimuste korral pöörduda tel 325 8639 Ingrid Nurmaslu (VÕSU) või tel 327 8220 Marju Kirsipu (HALJALA). 
järelevalveametnik Tiit Jõgi on puhkusel 02.07.18-15.07.18. 
pearaamatupidaja Merike Hunt on puhkusel 02.07.18-29.07.18. 
- sotsiaaltööt spetsialist Malle Laos on puhkusel 02.07.18-30.07.18.
- sotsiaaltööt spetsialist Eha Veem on puhkusel 02.07.18-22.07.18
vallavanem Leo Aadel on puhkusel 09.07.18 kuni 15.07.18. Küsimuste korral pöörduda abivallavanem Kristi Aron poole  tel 327 8233, krist.aron@haljala.ee
vallasekretär Riina Must on puhkusel 09.07.18 kuni 15.07.18.
- kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar on puhkusel 09.07.18-22.07.18
finantsjuht Maarja Kuuskla on puhkusel 09.07.18-22.07.18.
sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt on puhkusel 16.07.18-19.08.18. 
ehitusspetsialist Olga Jaago on puhkusel 23.07.18-05.08.18.
-sotsiaaltöö juht Klaarika Adonov on puhkusel 0
9-29.07. Küsimuste puhul pöörduda Urve Vogt poole kuni 15.07, ja Merje Mitt poole 6-29.07.

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

13.07.18
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht
Vallavanem
 
Leo Aadel
Leo Aadel
506 8620 leo.aadel@haljala.ee vastuvõtt eelregistreerimisel vallavanema telefonil
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar
Anneli Kivisaar
525 1127 anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Abivallavanem Kristi Aron
Kristi Aron
327 8233
551 8626
kristi.aron@haljala.ee Haljalas
Vallasekretär Riina Must
Riina Must

327 8223
5656 6930

riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga
Urmas Punga
327 8225;
5656 6930
urmas.punga@haljala.ee Haljalas
         
Sekretär - registripidaja Marika Sundla
Marika Sundla
325 8630;
510 6244
marika.sundla@haljala.ee Võsul
Sekretär - registripidaja Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

 

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi
327 8227 katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Klaarika Adonov
Klaarika Adonov

327 8227;

56462167

klaarika.adonov@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt
Urve Vogt
327 8226;
5656 6931
urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem
Eha Veem
325 8644;
5669 4345 
eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos 327 8226;
5660 6850
malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse- ja noorsootöö spetsialist  Merje Mitt
Merje Mitt
327 8224;
5344 8069
merje.mitt@haljala.ee Haljalas
Finantsjuht    Maarja Kuuskla
Maarja Kuuskla
325 8636 maarja.kuuskla@haljala.ee Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt 327 8228 merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen
325 8635 mare.rosen@haljala.ee Võsul

Majandus- ja hankejuht

Aivar Aruja
Aivar Aruja
327 8238;
518 7119
aivar.aruja@haljala.ee Haljalas
Planeerimisspetsialist Peep Linno
Peep Linno
325 8642;
5621 7200
peep.linno@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist Olga Jaago
Olga Jaago
327 8229;
5669 4496
olga.jaago@haljala.ee Haljalas
Keskkonnaspetsialist

Kuldar Pärn

325 8643;
505 1127
kuldar.parn@haljala.ee Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi
509 8813 tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss
327 8231;
5695 5673
siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Registripidaja

Ingrid Nurmsalu

325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Andres Truman   andres.truman@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja  Helen Võssar  325 0140   noortekas@haljala.ee Haljalas
Kultuurijuht (hetkel on koht täitmata)        
Spordijuht Marco Aitman 5818 2475 marco.aitman@haljala.ee  
Haldustöötaja Arvi Ööpik 518 2641 arvi.oopik@haljala.ee Võsul

 

 

Toimetaja: KATRIN KIVI