Valdkonna kontaktid

5.03.18
Nimi Amet Telefon E-post
Aivar Aruja majandus- ja hankejuht 

327 8238

5187119

aivar.aruja@haljala.ee
Peep Linno planeerimisspetsialist 325 8642;
56217200
peep.linno@haljala.ee
Olga Jaago ehitusspetsialist 

327 8229

56694496

olga.jaago@haljala.ee

 

Marju Kirsipu sekretär-registripidaja 327 8220
53364212
marju.kirsipu@haljala.ee
Ingrid Nurmsalu registripidaja 325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee 
Anti Puusepp keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjoni esimees  5264235 anti.puusepp@palms.eu

 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA