Valdkonna kontaktid

28.11.18

 

Anneli Kivisaar
Kogukonna- ja arendusnõunik
Tel: 525 1127
E-post: anneli.kivisaar@haljala.ee

Triin Toming
kogukonnakomisjoni esimees
Telefon: 5698 8900
E-post: triin16@gmail.com
 

Urve Kingumets
Komisjoni aseesimees
Tel: 5649 7443
E-post: urve.kingumets@mail.ee 

 

Kogukomisjoni liikmed: Anneli Alemaa, Kristjan Altroff, Ivica Ednaševsky, Tiina Laulik, Mihkel Mosel, Andres Mülla, Epp Orgmets, Tea Treufeldt

 

 


KANT KÜLAD el.arv 31.10.18 KÜLAVANEM telefon e-mail  KANDIS TEGUTSEVAD SELTSID
KÄSMU - 155 KÄSMU 155 KRISTJAN ALTROFF 56698286 kristjan@altroffconsult.eu MTÜ Käsmu Külaselts, MTÜ Käsmu Majaka Sadam, MTÜ Käsmu Lahe Merepääste, MTÜ Käsmu Elu, MTÜ Käsmu Tenniseklubi, SA Käsmu Meremuuseum, MTÜ Käsmu Mere Selts, MTÜ Käsmu Hobukoda, MTÜ Käsmu Vabatahtlik Merepääste, seltsing Käsmu Minu Kodu, seltsing Käsmu Liisud, MTÜ Käsmu Lahe Kalur, MTÜ Lahe Liikumine, MTÜ Kunst ja Käsitöö Vihula vallas, EELK Käsmu Kogudus
PALMSE - VÕHMA - 412 METSANURGA 18 ALEKSEI KELLI 56508059 aleksei.kelli@ut.ee MTÜ Sakussaare Külaselts,  MTÜ Sakussaare Metodisti Kogudus, MTÜ Võhma Seltsimaja; MTÜ Palmse Valla Sõprade Selts; MTÜ Eru Surf Team, MTÜ Ilumäe Kogudus, MTÜ Vanapere külamuuseum; Koduküla Kaevu MTÜ
MUIKE 28 MARGE HERING 56678948 margehering1@gmail.com
PALMSE 62 MATI PIIRSALU 55564401 matipiirsalu@gmail.com
SAKUSSAARE 33 TAIMO MEIKAR 3252628  
VÕSUPERE 128 ANNIKA HALLIMÄE 5238622 mann.annika@gmail.com
AASUMETSA 4 AARE RAUDLA 53914872 aare.raudla@mail.ee
JOANDU 22
UUSKÜLA 14
ILUMÄE 16 VILLU JAHILO 3234155, 56508643  
TÕUGU 12      
VATKU 12 MEELIS SILLAJÕE 3226947, 56561222 sillajoemeelis@hot.ee
VÕHMA 31 MALLE KOMP 56562813  
ERU 19      
KORJUSE 13 KAIDO KIVIORG 5021105 kaido.kiviorg@tehomet.com
SAGADI - VERGI   - 298 KAKUVÄLJA 14 AIMAR VIIL 3252558, 56670059   MTÜ Vergiranna Selts, SA Esku Kabel, MTÜ Altja Oja Selts, MTÜ Lahemaa Rannakultuuri Selts (Altja)
LAULI 8      
OANDU 13      
SAGADI 56      
TEPELVÄLJA 13      
ALTJA 28 TÕNU UUKKIVI 5 093 658  eksokaubandus@hot.ee
MUSTOJA 15 MARJE SUNI 53431870 (Heino Suni)  
PIHLASPEA 13 ARVI ÖÖPIK 5182641 transtime@hot.ee
VERGI 81
KOOLIMÄE 5      
NATTURI 7      
LAHE 22 ANDRES KALJUSALU 3252682, 5242359 andreskaljusalu@hot.ee
LOBI 13 MERIKE VOORE 56987517 lobikas@hot.ee
PEDASSAARE 10      
ANNIKVERE - VIHULA - 356 ADAKA 17 TÕNIS SINILA 3252644, 56458997   MTÜ Vihula Selts
ANNIKVERE 77 MIHKEL MOSEL 5113484  annikvere@gmail.com
METSIKU 16 LAURI MASING 53970061 lauri.masing3@gmail.com
SALATSE 13
NOONU 12 ART VEERMÄE 56620771 art.veermae@mail.ee
VILA 6 AIMAR VIIL 3252558, 56670059  
VILLANDI 10      
HAILI 4 JAAN KRUUS 56503777 kruusjaan@gmail.com
VIHULA 87
KARULA 63 VELLO VEINJÄRV 3259714, 56649924 aide.veinjarv@gmail.com
KOSTA 8 TIIT VOOGLA 3292623, 56080575  
TIIGI 25
PAASI 18 TÕNIS ARNEK 5143328 tonis.arnek@mail.ee
KAREPA - 250 ANDI 0 ANDRES TULL  56479252 andrestull@hotmail.com MTÜ Karepa Selts; MTÜ Vainupea Küla Selts; MTÜ Arma Hipoteraapia- ja Ratsakeskus, MTÜ Eisma Sadam, MTÜ Karepa Kalasadam, MTÜ Hariduslik Tugiteenus (Toolse), MTÜ Toolse Tuuled, MTÜ Toolse Okkad, Orgus Motorsport (Eisma), Rutja Loodussõprade Selts,
MTÜ Rannarahva selts (Eisma)
EISMA 63
KAREPA 44 JAAN KÄNNA 56491795  
TIDRIKU 2
KIVA 15 DIANA KUUM kt 56 628 385 diana.kuum@gmail.com
PAJUVESKI 16
RUTJA 35 ANNE OJANG 3221398, 5278989  
TOOLSE 35 KAIRE RAPUR 5272935 kaire55@hotmail.com
VAINUPEA 40 MART VILU 5116424 mart.vilu@gmail.com
VÕSU - 467 KOLJAKU 41       MTÜ Võsu Eakate Selts Meelespea; MTÜ Pailaps; MTÜ Võsu Vabatahtlik Tuletõrjeühing; MTÜ Võsu Rannaklubi;  MTÜ Vihula valla noorteklubi;  MTÜ Võsu Karateklubi Wadokan;  MTÜ Võsu Lauatenniseklubi, MTÜ Loomemaja, MTÜ AMO keskus, MTÜ Lahemaa Rakenduslik Loovuskool, MTÜ Looduskaitse, MTÜ Võsu Sadam, MTÜ Võsu Jazz, MTÜ Võsu Spordiklubi, Virumaa Rannakalurite Ühing, Võsu Vabade Kunstide Ühing
VÕSU 426 EHA SIRELBU 5226519 sirelbueha@gmail.com
HALJALA - 1433 AUKÜLA 59 TIIT TOMING   Tiit.toming@gmail.com                                                                                         Korvpalliklubi B.C.Haljala; Haljala Kultuuriselts, MTÜ Haljala Noortekeskus; MTÜ Haljala Jahisport; MTÜ Ans.Ambel; MTÜ Haljala Päevakeskus Rukkilill; MTÜ Õpetaja Autähis; MTÜ Tamburiin; Segapidi Selts Spordiklubi Haljala; Spordiklubi Tahmaküla United; MTÜ Auküla, Haljala Kogudus
HALJALA 1037      
IDAVERE 67      
KISUVERE 37      
LIHULÕPE 65      
TATRUSE 49      
VANAMÕISA 46      
VÕLE 73      
AASPERE - 448 AASPERE 235       MTÜ Aaspere Külakoda; Spordiklubi Aaspere; MTÜ Aaspere Vabatahtlik Päästekomando
KAVASTU 49      
KÕLDU 40      
KÄRMU 28      
LIIGUSTE 30      
SAUSTE 66      
ESSU- 372 AASU 24       Aasu Külaselts 
Essu Selts  
ESSU 242      
PÕDRUSE 106      
VARANGU - 138 AAVIKU 10       Varangu Külaselts  
KANDLE 26      
PEHKA 25      
VARANGU 77      
    VALLA TÄPSUSEGA 35        
  KOKKU ELANIKE ARV 13.12.2017 SEIUGA 4364        

 

 

Toimetaja: KATRIN KIVI