Valdkonna kontaktid

12.03.18
Nimi Amet Telefon E-post
Aivar Aruja majandus- ja hankejuht 327 8238 aivar.aruja@haljala.ee
 

keskkonnaspetsialist (hetkel on koht täitmata)

   
Siiri Püss  maakorraldusspetsialist 327 8231
5695 5673
siiri.pyss@haljala.ee
Tiit Jõgi järelevalveametnik 509 8813 tiit.jogi@haljala.ee
Marju Kirsipu sekretär-registripidaja 327 8220
5336 4212
marju.kirsipu@haljala.ee
Ingrid Nurmsalu registripidaja 325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee
Aivar Maurer Haljala Soojus AS juhatuse liige 325 9575;
5663 7713
amsoojus@gmail.com
Andrus Kruusi Vihula Valla Veevärk OÜ juhatuse liige 5690 1020  andrus.kruusi@haljala.ee 
Anti Puusepp keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjoni esimees  526 4235 anti.puusepp@palms.eu

 

 

                                       

 

                                 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA