Volikogu liikmed

7.12.18

Haljala valla ja Vihula valla ühinemisel moodustunud Haljala Vallavolikogu I koosseis

Volikogu meiliaadress volikogu@haljala.eenimetatud meilile saadetud kiri jõuab kõikide volikogu liikmeteni.

 

Volikogu esimees    

VELLO VÄINSALU
Vello Väinsalu

Kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees
Eelarve- ja majanduskomisjoni liige
Valimisliit PLAAN A 

504 7916 vellovainsalu@gmail.com
     
Volikogu aseesimees    

MARGUS PUNANE
Margus Punane

Sotsiaalkomisjoni esimees
Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjoni aseesimees
Valimisliit Maheda 

504 9998 margus.punane@uusmaa.ee
     
Liikmed    

LEO BERGSTRÖM
Leo Bergström

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjoni liige
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 

5664 4055 leobergstrom63@gmail.com

ANNIKA HALLIMÄE
Annika Hallimäe

Revisjonikomisjoni aseesimees
Sotsiaalkomisjoni liige
Valimisliit Vaba Vallakodanik 

523 8622 mann.annika@gmail.com

KRISTA KEEDUS
Kultuuri- ja spordikomisjoni esimees
Eesti Reformierakond   
 

 

507 9077   

krista.keedus@eesti.ee

URVE KINGUMETS
Urve Kingumets

Kogukonnakomisjoni aseesimees
Valimisliit Maheda 

5649 7443 urve.kingumets@mail.ee

RAINER LILLE
Rainer Lille

Eelarve- ja majanduskomisjoni esimees
Valimisliit Maheda 

516 5880 rainerlille1@gmail.com

AIVAR MAURER
Aivar Maurer

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjoni liige
Eesti Keskerakond 

5663 7713 amsoojus@gmail.com

ANNES NAAN
Annes Naan

Revisjonikomisjoni esimees
Eelarve- ja majanduskomisjoni liige
Valimisliit Vaba Vallakodanik

5669 6186 annes.naan@mail.ee

ANTI PUUSEPP
Anti Puusepp

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjoni esimees
Valimisliit PLAAN A

526 4235 anti.puusepp@palms.eu

MARE RAJA
Mare Raja

Sotsiaalkomisjoni aseesimees
Eesti Reformierakond 

517 5546 mare.raja@mail.ee

KOIDU SAAMOT
Koidu Saamot

Sotsiaalkomisjoni liige
Eesti Keskerakond 

515 2652 koidu.saamot@gmail.com

GREETE TOMING
Greete Toming

Haridus- ja noorsookomisjoni esimees
Kultuuri- ja spordikomisjoni liige
Eesti Reformierakond 

5695 0532 greete.toming@gmail.com

TRIIN TOMING
Triin Toming

Kogukonnakomisjoni esimees
Haridus- ja noorsookomisjoni aseesimees
Valimisliit PLAAN A 

5698 8900 triin16@gmail.com

TEA TREUFELDT
Tea Treufeldt

Eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees
Kogukonnakomisjoni liige
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 

520 5763 treufeldttea@gmail.com

AIDE VEINJÄRV
Aide Veinjärv

Sotsiaalkomisjoni liige
Valimisliit Vaba Vallakodanik

5665 5260 aide.veinjarv@gmail.com

KRISTJAN ALANURME


Eesti Reformierakond

5552 3572 kristjan.alanurme@gmail.com

 

KOALITSIOONILEPING ÜHISEKS TEGUTSEMISEKS HALJALA VALLA JUHTIMISEL

Toimetaja: KATRIN KIVI