7.08.18

Eelarve- ja majanduskomisjon

Komisjoni esimees Rainer Lille
Valimisliit Maheda
Telefon: 516 5880          
E-post: rainerlille1@gmail.com

Komisjoni aseesimees Tea Treufeldt
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit          
Telefon: 520 5763
E-post: treufeldttea@gmail.com

Komisjoni liikmed: Meelis Kuzma, Annes Naan, Peeter Orgmets, Vello Väinsalu, Uno Õunapuu, Arvi Ööpik 

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

Komisjoni esimees Anti Puusepp
Valimisliit PLAAN A
Telefon: 526 4235
E-post: anti.puusepp@palms.eu

Komisjoni aseesimees Margus Punane
Valimisliit Maheda
Telefon: 504 9998
E-post: margus.punane@uusmaa.ee

Komisjoni liikmed: Leo Bergström, Ivar Lilleberg, Kristo Lipp, Aivar Maurer, Lembo Pikkamäe, Kristjan Alanurme

Haridus- ja noorsookomisjon

Komisjoni esimees Greete Toming
Eesti Reformierakond
Telefon: 5695 0532        
E-post: greete.toming@gmail.com

Komisjoni aseesimees Triin Toming
Valimisliit PLAAN A        
Telefon: 5698 8900        
E-post: triin16@gmail.com

Komisjoni liikmed: Liina Altroff, Gerly Herm, Õnnela Lembke, Lemme Mäe, Riina Tamberg, Andres Truman, Berit Vogt, Helen Võssar

Kogukonnakomisjon

Komisjoni esimees Triin Toming
Valimisliit PLAAN A
Telefon: 5698 8900        
E-post: triin16@gmail.com

Komisjoni aseesimees Urve Kingumets
Valimisliit Maheda
Telefon: 5649 7443        
E-post: urve.kingumets@mail.ee

Komisjoni liikmed: Anneli Alemaa, Kristjan Altroff, Ivica Ednaševsky, Tiina Laulik, Mihkel Mosel , Andres Mülla, Epp Orgmets, Tea Treufeldt

Kultuuri- ja spordikomisjon

Komisjoni esimees KRISTA KEEDUS
Eesti Reformierakond
Telefon: 507 9077          
E-post: krista.keedus@eesti.ee

Kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees VELLO VÄINSALU
Valimisliit PLAAN A
Telefon: 504 7916          
E-mail: vellovainsalu@gmail.com

Komisjoni liikmed: Ahti Bachblum, Olavi Kasemaa, Tiiu Kivilo, Ene Liiv, Ivar Lilleberg, Maiga Parksepp, Martti Samolberg, Greete Toming

Sotsiaalkomisjon

Sotsiaalkomisjoni esimees MARGUS PUNANE
Valimisliit Maheda
Telefon: 504 9998          
E-post: margus.punane@uusmaa.ee

Sotsiaalkomisjoni aseesimees MARE RAJA
Eesti Reformierakond
Telefon: 517 5546          
E-post: mare.raja@mail.ee

Komisjoni liikmed: Lea Aasa, Annika Hallimäe, Siiri Heinpõld, Sirje Kiviberg, Paul Lettens, Koidu Saamot, Riina Tamberg, Aide Veinjärv, Urve Vogt

 

Revisjonikomisjon

Revisjonikomisjoni esimees ANNES NAAN
Valimisliit Vaba Vallakodanik
Telefon: 5669 6186        
E-mail: annes.naan@mail.ee

Revisjonikomisjoni aseesimees ANNIKA HALLIMÄE
Valimisliit Vaba Vallakodanik
Telefon: 523 8622          
E-post: mann.annika@gmail.com

Komisjoni liikmed: Krista Keedus

Toimetaja: KATRIN KIVI