Kontaktid

25.05.18
Haljala Vallavalitsus

Reg.nr 75013144

Mere tn 6

Võsu alevik 45501        Lääne-Virumaa

 

 

 

teenuskeskus Haljalas
Rakvere mnt 3
Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa

Arvelduskontod:

SEB Pank: EE291010502009480009

Swedbank: EE492200221011363010

 

 

 

 

Üldtelefon: 327 8220 ja 56566930
Faks: 327 8221

Üldtelefon: 325 8630 ja 5106244

E-post: haljala@haljala.ee

Vallavalitsusele esitatavad arved võib saata e-posti aadressile arved@haljala.ee

 

 

 

 

 

 

 

Vallamaja ja teenuskeskuse lahtiolekuajad:

E             8:00 – 16:00

T             8:00 – 17:00

K             8:00 – 16:00

N            8:00 – 17:00

R             8:00 – 14:00

 

Kodanike vastuvõtt

Esmaspäev kell 8:00 – 16:00, muudel aegadel ametniku telefonil või e-posti aadressil  

Ametnike puhkuste ajakava

Toimetaja: KATRIN KIVI

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

26.04.18
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht
Vallavanem
 
Leo Aadel
Leo Aadel
506 8620 leo.aadel@haljala.ee vastuvõtt eelregistreerimisel vallavanema telefonil
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar
Anneli Kivisaar
525 1127 anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Abivallavanem Kristi Aron
Kristi Aron
327 8233
551 8626
kristi.aron@haljala.ee Haljalas
Vallasekretär Riina Must
Riina Must

327 8223
5656 6930

riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga
Urmas Punga
327 8225;
5656 6930
urmas.punga@haljala.ee Haljalas
         
Sekretär - registripidaja Marika Sundla
Marika Sundla
325 8630;
510 6244
marika.sundla@haljala.ee Võsul
Sekretär - registripidaja Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

 

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi
327 8227 katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Klaarika Adonov
Klaarika Adonov

327 8227;

56462167

klaarika.adonov@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt
Urve Vogt
327 8226;
5656 6931
urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem
Eha Veem
325 8644;
5669 4345 
eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos 327 8226;
5660 6850
malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse- ja noorsootöö spetsialist  Merje Mitt
Merje Mitt
327 8224;
5344 8069
merje.mitt@haljala.ee Haljalas
Finantsjuht    Maarja Kuuskla
Maarja Kuuskla
325 8636 maarja.kuuskla@haljala.ee Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt 327 8228 merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen
325 8635 mare.rosen@haljala.ee Võsul

Majandus- ja hankejuht

Aivar Aruja
Aivar Aruja
327 8238;
518 7119
aivar.aruja@haljala.ee Haljalas
Planeerimisspetsialist Peep Linno
Peep Linno
325 8642;
5621 7200
peep.linno@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist Olga Jaago
Olga Jaago
327 8229;
5669 4496
olga.jaago@haljala.ee Haljalas
Keskkonnaspetsialist Kuldar Pärn 325 8643;
505 1127
kuldar.parn@haljala.ee Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi
509 8813 tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss
327 8231;
5695 5673
siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Registripidaja Ingrid Nurmsalu
Ingrid Nurmsalu
325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Andres Truman   andres.truman@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja  Helen Võssar  325 0140   noortekas@haljala.ee Haljalas
Kultuurijuht (hetkel on koht täitmata)        
Spordijuht Marco Aitman 5818 2475 marco.aitman@haljala.ee  

 

 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA