Ametnikud

24.05.18

 

Haljala Vallavalitsus
Reg. nr 75013144

Mere tn 6
Võsu alevik
45501, Lääne-Virumaa

Tel: 325 8630 ja 5106244
E-post: haljala@haljala.ee

Teenuskeskus Haljalas
Rakvere mnt 3
Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa

Tel: 327 8220 ja 56566930
Faks: 327 8221

   

 

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäeviti kell 8:00 – 16:00, muudel aegadel vastavalt ametnikuga kokkulepitud ajal. 

 

Klaarika Adonov
Sotsiaaltöö juht
Tel: 327 8227, 5646 2167
E-post: klaarika.adonov@haljala.ee
Asukoht: Haljala

Urve Vogt
Sotsiaaltöö spetsialist
Tel: 327 8226, 5656 6931
E-post: urve.vogt@haljala.ee 
Asukoht: Haljala

 

 

Eha Veem
Sotsiaaltöö spetsialist
Telefon: 325 8644, 5669 4345
E-post: eha.veem@haljala.ee
Asukoht: Võsu

 

 

 

Malle Laos
sotsiaaltöö spetsialist
Tel: 327 8226, 5660 6850
E-post: malle.laos@haljala.ee 
Asukoht: Haljala

Merje Mitt
lastekaitse- ja noorsootöö spetsialist
Tel: 327 8224, 5344 8069
E-post: merje.mitt@haljala.ee
Asukoht: Haljala

 

 

Margus Punane
sotsiaalkomisjoni esimees
Tel: 5049 998
E-post: margus.punane@uusmaa.ee

 

Toimetaja: KATRIN KIVI