Valdkonna kontaktid

19.02.18
Nimi Amet Kontakttelefon E-post Asukoht
Klaarika Adonov sotsiaaltöö juht   klaarika.adonov@haljala.ee Haljalas
Urve Vogt sotsiaaltöö spetsialist 327 8266
56566931
urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Eha Veem sotsiaaltöö spetsialist  325 8644
56694345
eha.veem@haljala.ee Võsul
Malle Laos sotsiaaltöö spetsialist 327 8266
56606850
malle.laos@haljala.ee Haljalas
Margus Punane sotsiaalkomisjoni esimees 5049998  margus.punane@uusmaa.ee  
Merje Mitt lastekaitse- ja noorsootöö spetsialist +372 327 8224 +372 5344 8069 merje-mitt@haljala.ee  

 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA