Aprill 2018

Moström J. „Doominomõrv"

Mankell H. „Itaalia kingad"

Hannah S. „Lähedus, mis teeb valu"

Bender I. „Maalehe herne- ja oaraamat"

Lutz L. „Teel"

Lapena S. „Võõras sinu majas"

Reizin P.Z. „Õ.N.N."

Noortele

LaCour N. „Meiega on kõik korras"

Peers B. „Orbulaatoriagent"

Gray C. „Sinu tuhat palet" 1

Lastele

Kändler T. „Andruse õnnepäev"

Widmark M. „Kohvikumõistatus"

Raud P. „Lugu väikesest majast, kes tahtis olla kodu"

Arhangelski A. „Mina olen jääkaru"

Widmark M. „Vanglamõistatus"


Märts 2018

Turlin L. „Aita ennast ise hiina punktmassaažiga"

Tuule E. „Eraku eksitus"

Bryndza R. „Mustjas vesi"

Tungal L. „Seltsimees laps"

Dahl A. „Sisemaa"

Pettinen E. „Tervislik rasvapõletustreening"

Leon D. „Tulusad tutvused"

Kivirüüt K. „Tuulte linn"

Renart H. „Õrnad ja tugevad"

Lastele

          „101 ajaviidet potil"

Kivirähk A. „Kaka ja kevad"

          „Spiderman"

Noortele

Watt E. „Murtud prints"

Moseley K. „Poiss, kes hiilib siss mu magamistoa aknast"

Ventsel M. „Taevas värvitud Indigo ja Violetiga"


Veebruar 2018

Morris H. „Auschwitzi tätoveerija"

O`Loughlin A. „Ballisaali kohvik"

Fellowes J. „Belgravia"

Järve A. „Elamata elud"

Ackerman J. „Geniaalsed linnud"

Pauts K. „Hull hobune"

Slimani L. „Hällilaul"

Tell A. „Neli päeva Kabulis"

Ravalepik A. „Paleo toitumise 30 esimest päeva"

Kukk M. „Röövitud pioneeri juhtum"

Kangur T. „Sünk jää, otsatu põhi" I osa

Chaitow L. „Võida valu – sa suudad seda"

Noortele

Crossan S. „Õun ja vihm"


Jaanuar 2018 2

Lember I. „Elukutse ohver"

                „Kohtumised Siberis"

Tinnuri U. „Kui põld oleks järv"

Finn A.J. „Naine aknal"

Mikelsaar U. „Paus"

Rendell R. „Surma jälgedes"

Veski R. „Taavet Paasi tütred" III osa

Kerge A-L. „Tudulinnast Eesti Kongressile"

Wiggs S. „Tulesäde"

Lastele

Saar O. „Kippu ega Kõppu"

Oll S. „Virumaa viguriga lood"


Jaanuar 2018

Goodnight L. „Saladuslik veski"

Juur M. „Wremja: Sipelga 14 – nende elu lood"

Noortele

Turner M. W. „Attolia kuninganna: 2"

Lastele

Keränen M. „Fantoomrattur"

Bobõlski R. „Mustikavõõpaja ja teised lood"

Kinney J. „Ühe äpardi päevik: Tagasi kiviaega"

 

Ajalehed:

Eesti Ekspress

Maaleht

Virumaa Teataja

Ajakirjad:

Aed

Eesti Ajalugu

Eesti Naine

Elu Lood

Imeline Ajalugu

Kodu & Ehitus

Kodukiri

Kroonika

Käsitöö

Maakodu

Maale!

Mari

Mida arstid sulle ei räägi

Minu Aed

Pööning

Targu Talita

Tehnikamaailm

Tervis Pluss

Tiiu

 

Detsember 2017

Meyer S. „Keemik"

Lefief-Delcourt A. „Sooda 1001 võimalust"

           „Eesti täiskasvanuhariduse 25 aastat"

Lastele

Dickreiter L-M. „Max ja Metsik Seitse. Must äss"

Reinaus R. „Suusi ja kadunud uni"


November 2017

Nightingale E. „Hoiak"

Juur M. „Iff. Suur loterii"

Meres T. „Lihtsad valikud"

Bragi S. „Mägismaa"

Yrsa Sigurdadottir „Pärand"

Afanasjev V. „Serafima ja Bogdan"

Koff E. „Sinine mägi"

Dreyer E-M. „Söödavate taimede väike välimääraja"

Arbenina S. „Terrori käest vabadusse"

Traat M. „Valge maja"

Paul G. „Viiskümmend eset meditsiini ajaloost"

 

Noortele

Nilsson-Brännström M. „Tsatsiki ja Alva"

 

Lastele

Rooste J. „Lendrebased ja teised"

Vaher H. „Vääna jäljekütid"


Uued raamatud 2 oktoober 2017

Õun M. „Eesti kindlused läbi kolme aastatuhande"

Laar M. „Eesti Vabariik 100: suur ajaloo mälumäng"

Cognetti P. „Kaheksa mäge"

Kerrigan G. „Kesköine koor"

Cohen T. „Paha-paha tüdruk"

Retškin M. „Siber päästab inimkonna?!"

Moströrm J. „Taevastes kõrgustes"

Soucy G. „Väike tüdruk, kes armastas liialt tuletikke"

Noortele

Käit H. „Kristiine poisid tegutsevad"

Peers B. „Krüptoportaal"

Lastele

Raud P. „Kõik minu sugulased"

            „Minu armsaim jõuluraamat"

Widmark M. „Tuletõrjemõistatus"

Widmark M. „Ujulamõistatus"


Uued raamatud oktoober 2017

Wiggs S. „Armuke"

Malpas J. E. „Kaitsja"

Roslund A. „Kolm minutit"

Tulk M. „Maa ja taeva mõrsja. Esimene raamat, Foogt"

Röstlund B. „Montmartre`i jalamil"

Watt E. „Paberist printsess"

Mikelsaar U. „Tuulispask"

Tervonen A. „Vitamiinijoogid"

Noortele

Reinaus R. „Möökade äss"

Lastele

Tolonen T. „Kollivalve"

Akerlie I. „Lars lol"

Walt Disney Company „Pardisulega paberile pandud kirjandusklassika 3"


Uued raamatud 2 august 2017

Niisuke Ü. „Ajad ja inimesed"

Pärdi H. „Eesti argielu"

              „Erakuelu"

Foenkinos D. „Henri Picki müsteerium"

Eriksson C. „Kadunud"

Carr R. „Kohe hakkab juhtuma"

Theils L. „Kurva poeedi naine"

Winnewisser T. „Kuu faasid"

Kinnunen T. „Peraküla"

Läckberg C. „Sohilaps"

Noortele

Anderson P. „Aja valvurid: 1"

Turner M. W. „Varas: 1"

Lastele

          „Koogivõistlus"

          „Südamed ja kabjad"


Uued raamatud august 2017

Hargla I. „Apteeker Melchior ja Gotlandi kurat"

Ivanov A. „Batüskaaf"

Kahro M. „Kuradil on lapse nägu"

Wohlleben P. „Loomade hingeelu"

Montefiore S. „Mesiniku tütar"

Rooste J. „Onerva ja Leino igavene armastus …"

Loeck H-W. „Sild väikesel Emajõel"

Persson Giolito M. „Vesiliiv"

Kruuberg A. „Vikerkaar sinises taevas"

               „Ära kratsi!"

Noortele

Green S. Pooleksinud"

Karu M. „Teine elu"

Lastele

Mizielinska A. „Kaardid"

Reinaus R. „Maarius, maagia ja libahunt Liisi"

Wimberg „Salasõna"

Kinney J. „Ühe äpardi päevik: kannatuste rada"


UUED RAAMATUD MAI 2017

Mendoza E. „Gurbilt teateid ei ole"

          „Ingrid Agur : elu kolm vaatust"

Tiigisoon K. „Kus pingviinid ei laula"

Kyrö T. „Kõike head, Toriseja!"

Kessler K. „Küll hunt hunti tunneb"

Manzini A. „Must rada"

Hickey C. D. „Nääps"

Jenoff P. „Päästetud"

McCall Smith A. „Sõbrad, armukesed, šokolaad"

Metspalu L. „Taimedega kahjurite vastu"

Hjorth M. „Tüdruk, kes ei rääkinud"

Lastele

Nöstlinger C. „Franzi lood"

Widmark M. „Jalgrattamõistatus"

Macurova K. „Miks sa ei õitse?"

Widmark M. „Sünnipäevamõistatus"

Buckingham C. „Väike ööhääleraamat"

Noortele

Peers B. „Lüriidiumivaras"

Noel A. „Öötäht"

 

Uued raamatud aprill 2017 2

Koppel H. „Ei tule iial tagasi"

Davidjants B. „Minu Armeenia"

Gildemann A. „Paberpunutised"

Dahl A. „Piirimaa"

Mayer J. „Puud ja põõsad looduses, pargis, aias"

Pets H. „Rünkrasked pilved"

Lastele

Volkova O. „Mina olen rebane"

Noortele

Turtschaninoff M. „Maresi"

Made R. „Peidust välja"

Reinaus R. „San Agustini vereohvrid"

Albertalli B. „Simon vs. Homo sapiens`i vandenõu"


Uued raamatud aprill 2017

Tarand A. „Eesti tornaadod"

Vokk K. „Kaalust alla!"

Osho „Keha ja meele tasakaalustamine"

Ernits M. „Lenda, lenda, lepalind"

Lind T. „Liivakella helinal"

Delacourt G. „Minu soovide nimekiri"

Õun M. „Ookenisügavusse ja taevakõrgusse"

Olsson M. „Paremateski peredes"

Lapena S. „Teisel pool seina"

            „Finantsaabits"

Keel A. „Kuidas saada Inimeseks"

           „Lääne-Viru Maavalitsuse aastaraamat 2016"

 

Lastele

Thorne J. „Harry Potter ja äraneetud laps"

Vaiksoo J. „Kolm sügist"

Steffensmeier A. „Lehm Liselotte otsib aaret"

Steffensmeier A. „Mängime peitust, Liselotte"

Arold M. „Priidu"

 

Noortele

Redmerski J.A. „Sarai tapmine"

Redmerski J.A. „Izabeli taassünd"


Uued raamatud märts 2017

McGilloway B. „Kadunud väike tüdruk"

Stoleru L. „Kollased iirised"

Stewart A. „Kurjad taimed"

Prantsus M. „Minu Iisrael"

Udam M. „Minu Tansaania"

Ojalo H. „Sinimägede legend"

Goodnight L. „Vihmavarblane"

Nyberg R. „Viimane rong Moskvasse"

Elloik R. „Võõras mundris võõral maal"

Lastele

Wimberg „Kodused lood"

Pervik A. „Sinivant joonistab"


Uued raamatud veebruar 2017

Snoekstra A. „Ainus tütar"

Maitland I. „Kallis Michael! Armastusega isa"

Laidla S. „Kord õide puhkeb iga aed"

Theils L. „Saatuslik merereis"

Kunnas L. „Sõda 2023. Taavet"

Saar A. „Tallinna rong"

Noortele

Käit H. „Aardejaht Nõmmel"

Künnapas H. „Tähtajaline elu" 2. osa


Uued raamatud jaanuar 2017

Saimre T. „Minu Norra"

Rei A-M. „Rästiku pihtimus"

Kerro M. „Saatuse peegelpilt"

               „Sidrun ravib"

Hvostov A. „Šokolaadist prints"

Noortele

Tinnuri U. „Kaks ööd mahajäetud majas"

Sepp E. „Vabandust, aga mis asja?"


Tellitud perioodika 2017

Ajalehed:

Eesti Ekspress

Maaleht

Virumaa Teataja

Ajakirjad:

Aed

Eesti Naine

Elu Lood

Elukiri

Imeline Ajalugu

Kodukiri

Kroonika

Käsitöö

Maakodu

Maale!

Mida arstid sulle ei räägi

Müstilised Lood

Psühholoogia Sinule

Pööning

Tervis Pluss

Tiiu

TM kodu ja ehitus

Värske Rõhk


2014-2016 arhiiv

TELLITUD PERIOODIKA

2015

Ajalehed:

Maaleht

Virumaa Teataja

Ajakirjad:

Aed

Eesti Naine

Elu Lood

Elukiri

Kodukiri

Kroonika

Kunst.ee

Maakodu

Maret

Miki Hiir

Minu Käsitööd

National Geographic

Psühholoogia Sinule

Tervendaja

Tervis Pluss

Tehnikamaailm

TM kodu ja ehitus

Tiiu

 
 

UUED RAAMATUD DETSEMBER 2016

Mutt M. „Eesti ümberlõikaja"

Tohvri E. „Irdabielu"

Galbraith R. „Kus on kurja kodu"

Hjorth M. „Mees, keda polnud seal"

Suvorov V. „Spionaaži alused"

Rich R. „Veneetsia ämmaemand"

Noortele

Kaas I. „Minu esimesed liblikad"

Lastele

Walt Disney Company „Pardisulega paberile pandud kirjandusklassika 2"

Kinney J. „Ühe äpardi päevik: ebaõnn"

 

UUED RAAMATUD NOVEMBER 2016

Musso G. „Central Park"

Raud M. „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda"

Biin A. „Lossi peremehed"

Neuvel S. „Magavad hiiglased"

Rohelend B. „Mull"

Wohlleben P. „Puude salapärane elu"

     „Revali ja Peterburi vahel"

Kaplan M. „Teadus maagia taga"

Gremillon H. „Usaldusalune"

Noortele

Green S. „Poolmetsik"

Müllerson M. „Põrgu või paradiis"

Lastele

Teede M. „Appi, me muutusime kassideks"

Lamp R. „Lumememm on linnapea"

 

UUED RAAMATUD OKTOOBER 2016

Kallas V. „1944, ehk, Viimane katse"

Sander M. „Litsid"

Ojalo H. „Lõikusaeg"

Nesbo, J. „Nahkhiirmees"

Rohelend B. „Sa pead suudlema Silvat"

Willett M. „Suvi jõel"

Stedman M. L. „Valgus ookeanide vahel"

Noortele

Suitso M. „Hobusehullud Ameerikas"

Warga J. „Minu süda ja teised mustad augud"

Millay K. „Vaikuse meri"

 

UUED RAAMATUD SEPTEMBER 2016

Alavainu A. „50 : 50"

                    „Eesti iseseisvus võideti Moskvas"

Selwood D. „Moosese mõõk"

Kambouri T. „Saksamaa vilkurivalgel"

Hannah S. „Suletud kirst"

Veski R. „Taavet Paasi tütred" 2. osa

Roht R. „Tsaari ohvitser"

Hellberg A. „Väike maailm"

Noortele

Poznanski U. „Kihid"

Lastele

Laidla S. „Meil siin Juuni tänavas"

Walt Disney Company „Pardisulega paberile pandud kirjandusklassika"

 

UUED RAAMATUD AUGUST 2016

Kerr P. „Apelsinid lumes"

Vaino E. „Hüvastijätt mammutarmeega"

Tremayne S. K. „Külmakaksikud"

Sten V. „Vaga vesi"

O´Connor A-M. „Daam kullas"

Pals K. „Missioonisõdurina Aafrikas"

Kerge A-L. „Tudulinnast Tallinna arhitektiks"

Seppo R. „Vaikne pesake"

Oliva A. „Üksinda"

Noortele

Almond D. „Minu nimi on Mina"

Yoon N. „Sina minu kõrval ja maailm meie vahel"

Rebane K. „Aitäh elu eest"

Shusterman N. „Challengeri sügavik"

Kirk S. „Meetod 15/33"

 

UUED RAAMATUD JUUNI 2016

Sajo M. „Ja varjude taga on valgus"

Tuominen A. „Kaevandus"

Värk R. „Küpsetamata koogid"

Flynn G. „Lõikepind"

Ahse E. „Maalehe hortensiaraamat"

Minkina-Taycher J. „Rehbinderi efekt"

Järve A. „Tiivutud inglid"

Suuman T. „7 näidendit"

Koff I. „Kirjad lapsevanemale"

Teder I. "Õigus tööle igas eas"

Noortele

Gier K. „Safiirsinine"

Lastele

Kaldmaa K. „Halb tüdruk on jumala hea olla"

Saksatamm M. „Hiir, kes oskas võõraid keeli"

Nilsson-Brännström M. „Tsatsiki ja oliivisõda"

 

UUED RAAMATUD MAI 2016

Kaljund H. „Ajaratta rehvi peal"

Alsterdal T. „Ulata mulle käsi"

Jenoff P. „Viimane embus"

Lootus R. „Ära võetud"

Tammert K. „Lenda minuga"

Järve A. „Aeg puudutab tõde"

Magee A. „Avantüür"

Rejmer M. „Bukarest"

Didierlaurent J-P. „Ettelugeja 6.27-ses rongis"

Friedenthal M. „Inglite keel"

Dexter C. „Kolmanda miili saladus"

Bruen K. „Londoni puiestee"

Backman F. „Mees nimega Ove"

Nõu H. „Nartsiss, meesteõgija"

Oksanen S. „Norma"

Atlas T. „Sadakond nõiutud suitsukest"

Vahisalu R. „Südamest – muiates ja tõsimeeli"

Rislakki J. „Vorkuta!"

Fritsch V. „Winteri aed"

Noortele

Tuule E. „Sundsuvitaja"

Lastele

Koff I. „Ilusti"

Pervik A. „Sinivant kuulab unejuttu"

Mildeberg P. „Notsu ja nälg"

Tinnuri U. „Vahva rätsep, jalad ristis…"

 

UUED RAAMATUD APRILL 2016

July M. „Esimene paha mees"

Sajo M. „Jäljed"

Nicholas A. „Kass kuumal kivikatusel"

Paltsmar L. „Minu Costa Rica"

Baturin N. „Mongolite unenäoline invasioon Euroopasse"

Kotšinev J. „Orduriik ja Novgorod"

Taska I. „Pobeda 1946"

Kahro M. „Seal, kus näkid laulavad"

Sirvi V. „Surm suitsusaunas: halli papagoi ninanips"

Enders G. „Võluv soolestik"

Noortele

Mikweldt J. „Kassid kõnnivad omapead"

Lastele

Look K. „Sasipäiste printsesside saar"

 

UUED RAAMATUD MÄRTS 2016

Mathisen T. „Hiina toidud"

Hettche T. „Paabulindude saar"

Rendell R. „Pimedad nurgatagused"

Aina A. „Pimeduses kulgeb tee"

Hargla I. „Raudrästiku aeg"

Laurik M. „Süsteem"

Vilde E. „Vembumees Vilde"

Plohhi S. „Viimane impeerium"

Lastele

Saar A. „Juturaamat"

Kivirähk A. „Oskar ja asjad"

 

UUED RAAMATUD VEEBRUAR 2016

Õnnepalu T. „Klaasveranda"

HARKOMAH „Kuidas minust sai HARKOMAH"

Väester S. „Lootusetu juhtum"

Moyes J. „Pärast sind"

Kaldur M. „Salapärane Eesti"

                 „Siberist tagasi koju"

                 „Ussi naine"

Tohvri E. „Äri ja armastus"

Noortele

Tuisk A. „Tulevikuta lootus"

Reinaus R. „Verikambi"

Lall T. „Ära armasta mind enam"

 

UUED RAAMATUD JAANUAR 2016 2

Souter K. „Mis on insult ja kuidas sellega toime tulla"

Katajeva-Valk N. „Seal, kus ma sündisin"

Lindmäe H. „Suvesõda Harjumaal 1941"

Lastele

Nilsson-Brännström M. „Tsatsiki ja Per Hammer"

Noortele

Hoover C. „Lootusetu"

 

UUED RAAMATUD JAANUAR 2016

Fenwick L. „Cornwalli võõras"  Varraku ajaviiteromaan

Johanson K. „Läbikäidavad toad"

Karula Ü-M. „Mineviku teed ja rajad"

Tratt D. „Ohakalind"

Kisand A. „Saaks veel Eestissegi"

Bryan H. „Õeskond"

Lastele

Keränen M. „Armando"

Widmark M. „Nelly Rapp ja frankensteinlane"

Vallik A. „Paremad palad"

Noortele

Dashner J. „Käsk tappa"

 

 

TELLITUD PERIOODIKA 2016

Ajalehed:

Maaleht

Virumaa Teataja

Ajakirjad:

Aed

Eesti Naine

Elu Lood

Elukiri

Geo

GoReisiajakiri

Imeline Teadus

Kalale!

Kodukiri

Kroonika

Kunst.ee

Käsitöö

Maakodu

Miki Hiir

Naised

Psühholoogia Sinule

Tervendaja

Tervis Pluss

TM kodu ja ehitus

Tiiu

Detsember 2015

Vendel Ed. van de „Sami saladused"

Eelrand H. „Suluseis"

Usama ibn Munqidh „Õpetlike näidete raamat"

Lõvi O. „Kirikuehitajad"

Ots L. „Lumise metsa rõõm, ehk, kuidas Sass ja Laura kuuske toomas käisid"

 

November 2015 2

Jardin A. „Ainult üks kord"

Hotchner A. E. „Armunud Hemingway"

Uibo M. „Eesti varustaja ja Vene värk"

Press G. „Jäämurdja Ants Antson"

Doerr A. „Kõik see silmale nähtamatu valgus"

Tipp C. L. „Minu Rootsi"

Hannah K. „Äralend"

 

November 2015

King S. „Härra Mercedes"

Mikelsaar U. „Lennuvaade Kääpale"

Pets H. „Meelespead"

Mäss V. „Mere meelevallast"

Leon D. „Seisus kohustab"

              „Sibul, ingver, küüslauk – kolm imeväega ravijuurikat"

Rothmann R. „Surra kevadel"

Kõo A. „Võimukõdi"

Lastele

Raba H. „Sander Säinas ja lendav siga"

Noortele

Andrews J. „Mina, Earl ja surmasuus tüdruk"

 

Oktoober 2015

Kivirähk A. „Inimväärne elu"

Lapin V. „Peterburi lõhnad ja helid"

James P. „Surnud mehe jäljed"

Uxkull B. „Sõjas ja armastuses"

Seppo R. „Traaklane"

Koch H. „Õhtusöök"

Kondo M. „Jaapani korrastuskunst"

Allingham M. „Mystery Mile´i küla"

Lastele

Tomusk I. „Digipöörane kool"

Reinaus R. „Pärdik Päär ja hauaröövlid"

Noortele

Cast P.C. „Ahvatletud"

Noel A. „Sünge leek"

 

September 2015

Vahter T. „Karuks istus vangitornis…"

Truupõld A. „Avispea küla kannatuste aastad"

Mortimer C. „Ihaldusväärne hertsog Darian Hunter"

Evans N. M. „Kleidivaras"

Laur M. „Lahustumine"

Sander M. „Litsid"

                  „Talvesalatid"

Raud R. „Täiusliku lause surm"

Abdel Azeem S. „Naine judaismis, kristluses ja islamis"

Lastele

Püttsepp J. „Gibraltari laevakoerte ühing"

Noortele

Mead R. „Kuldne liilia"

Chancellor H. „Muuseumi saladus"

Luhtanen S. „Nümfid"

Dashner J. „Surma ravim"

 

August 2015

                „Esmaabi käsiraamat"

Tohvri E. „Hingevõlg"

Lall T. „Katki"

Ojalo H. „Leegion 1942-1945"

Põder R. „Liesel"

Kõomägi A. „Lui Vutoon"

Sabolotny M. „Mida silm ei seleta"

Ahtjorskaja J. „Paanika kohvris"

Riismaa K. „Pimeda mehe aiad"

Galbraith R. „Siidiuss"

Cash W. „Tundmatu teekond halastuseni"

Karu M. „Täna on täna ja forever on forever"

Pomerantsev P. „Tõde ei ole olemas ja kõik on võimalik"

Raun O. „Vaimu vend"

Ruitlane „Vee peal"

Õun M. „Võitlused Läänemerel 1939-1941"

Lastele

Kästner E. „Lendav klassituba"

Noortele

Künnapas H. „Tähtajaline elu" 1. osa

Mikweldt J. „Vaikne suvi vanaema juures"

 

Juuni 2015

Karlsson J. „Arve"

Krentz J. A. „Jõeäärne tee"

Lethbridge A. „Kütkestatud krahvinna"

Petrone J. „Minu Eesti" 3

Lehtonen M. „Minu saatuslik Eesti"

Uibo V. „Naeru varjus läbi elu"

Kinnunen T. „Nelja tee rist"

Lember I. „Pärandus"

Hiiemäe M. „Virumaa vanad vaimujutud"

 

Clarke L. „Üksainus hingetõmme"

 

Mai 2015

Yalom I. „Armastuse väljaajamine ja muid hingeravi lugusid"

Mayle. P. „Kinnisvarakelmus"

Vargas F. „Kriidiringimees"

Vaino E. „Meie metsade uhkus"

Pino N. „Minu aeg ja selle lugu"

Uurman K. „Nutikas aed"

Lastele

Contra „Kõik on kõige targemad"

Kass K. „Nõianeiu Nöbinina ja korstnapühkija"

Hellermaa K. „Pupi ja salakäik"

 

Kinney J. „Ühe äpardi päevik: viies ratas"

 

Aprill 2015

Käger E. „Aiast siin- ja sealpool aknalauda"

Matheson R. „Ja näha und…"

Kangur P. „Jaak Joala"

Lootus R. „Jälitatav"

Kerge A-L. „Tudulinna – siit ma tulen"

Vallgren C-J. „Varjukuju"

Noortele

Priilinn K. „Halloween"

Vendel E. van de „Koer nimega Sam"

 

Lockhart E. „Me olime valetajad"

Märts 2

Rendell R. „Naabritüdruk"

Charrier C. „Ootus"

Leeben S. „Süües ilusaks"

Peterson M. „Virtuaalmees""

Lastele

Tomusk I. „Kriminaalne pangapresident"

Noortele

Loper M. „Algus pärast lõppu"

 

Märts 2015

                 „Ai, liigesed"

                 „Eestlased Venemaal: elud ja lood"

Beaton M. C. „Hamish Macbethi jõulud"

Mikkor T. „Kusti poisid"

Ivanov A. „Kuutõbise pihtimus"

Cornwell B. „Merelord"

               „Palverändaja"

Beaton M. C. „Prügivedaja surm"

Hindpere E. „Pärimine"

Raudam T. „Põletatud raamat"

Garvis Graver T. „Saarel"

Saaber K. „Sõidud Luukase ja Keesuga"

Kurmiste K. „Umbtaevas"

Jüssi F. „Vaikuse maastikud"

Albers J. „Värvide vastastikmõju"

             „Võrestikud, taime- ja peenrakastid"

Noortele

Arakas E. „Esmaspäevad"

Read C. „Haruta mind lahti"

Reinaus R. „Suhkrust ja jahust"

Keränen M. „Väravajoonel"

 

 

Veebruar 2015

Moriarty L. „Abikaasa saladus"

Pets H. „Elu läheb edasi"

Parfit M. „Kadunud vaal"

Onu Bella „Keemia diskreetne võlu"

Gaston D. „Kurikuulus abielu"

Howarth D. „Me sureme üksi"

Crombie D. „Ärge leinake oma surnuid"

 

Lastele

Keränen M. „Kuldne Lurich"

 

Detsember 2014

Ivanov A. „Bizarre"

Petrone E. „Elust kirju"

Past A. „Hea tuju raamat 40+"

            „Isetehtud kingid"

Gantz C. „Pariisis peidus"

Tropper J. „Siia teid jätan"

Rosin K. „Vähi varjatud sõnumid"

Noortele

 

Veskimees S. „Haldjaradade ahvatlus"

 

November 2

              „Haljala kihelkonna suuline pärimus"

Laos M. „Mainori lugu"

Roslund A. „Kolm sekundit"

Haynes E. „Nurka aetud"

Westö K. „Terendus 38"

Sajo M. „Verevermed"

Lastele

               „Eesti kollijuttude ja –salmide kuldraamat"

Look K. „Lennujaama lutikad ei anna alla"

 

Hellermaa K. „Poiss ja kaja"

 

November 2014

Voolaid H. „Kas sina tead?: huvitav füüsika meie ümber"

Valk H. „KuKu klubi kuldsed päevad"

Nicholas A. „Sisalik pagasis"

Leon D. „Surm tõusuvee ajal"

Noortele

Green J. „Alaskat otsides"

Kahro M. „Viisteist naeratust"

Lastele

Moskvina M. „Mis juhtus krokodilliga?"

Vaher H. „Ümera mehed Roosa Villast"

Koff I. „Koju"

 

Oktoober 2014

Kuik V. „Ja sinu kätes on põrgutuli"

              „Joonistamise kunst"

Kaplinski J. „Jutte"

Carnarvon F. „Lady Almina ja tegelik Downton Abbey"

Leblanc M. „Mürsukild"

Hill S. „Naine mustas"

Ruben A. „Sinine soon kättemaksja peas"

Noortele

Dashner J. „Põlenu katsed"

Künnapas H. „Tristan"

Lastele

Kudu R. „Elu algab kümneselt"

Tomusk J. „Kriminaalsed automatkajad"

Toomet T. „Minu kodu on Eestimaa"

Saksatamm M. „Postiljon ja kanad"

Pichon L. „Tom Gatesi äge maailm"

Widmark M. „Tondiakadeemia"

Kangilaski K. „Tuvi ei taha saia"

 

September 2014

Said K. „Ali ja Nino"

Kopõtin I. „Eesti rahvaväe vene sõdurid vabadussõjas 1918-1920"

Allen S. A. „Kadujärv"

Galbraith R. „Käo kukkumine"

Vaino E. „Metsanotsu" – jahimehejutte jm huvitavat metssigade elust

Remsu O. „Supilinna armastajad"

Noortele

Reinaus R. „Deemoni märk"

Lastele

 

Kinney J. „Ühe äpardi päevik: klaustrofoobia"

 

August 2014

Ehasalu P. „Hullu munga päevik"

Kushi M. „Keha ei valeta"

Pets H. „Klassikokkutulek Kassaris"

Mortimer C. „Mitte ainult müürilill"

Morton K. „Saladuse hoidja"

Quindlen A. „Vaikelu leivaraasukestega"

 

Lastele

Hinrikus K. „Konnade mäss"

Kukk J. „Rebasesaare indiaanlased"

 

Noortele

Roht U. „Räägin sulle loodusest"

 

Cox B. „Õuduste entsüklopeedia"

 

Juuni 2014: 

Hargla I. „Apteeker Melchior ja Tallinna kroonika"

Schulte J. „Jahimehe käsiraamat"

NDiaye M. „Ladivine"

Kallas T. „Mälestused" II

Child L. „Tagaotsitav"

Lastele:   

Kumberg K. Autopõnn Anto vanaemal külas"

Kass K. „Elle ja Kalle koduvideo"

Nilsson U. „Hüvasti, härra Muffin"

Cantin M. „Mina küll ei karda"

Noortele: 

Carter A. „Spiooni ei tohi suudelda"