Hea Haljala valla veebilehe külastaja! 2017. aasta sügisel toimunud haldusreformi käigus liitusid Haljala vald ja Vihula vald, moodustades Haljala valla. Haljala valla veebileht täieneb jooksvalt ja hakkab täielikult toimima lähikuude jooksul. Kui te ei leia uue valla veebileheküljelt vajalikku infot, palume seda otsida oma endise omavalitsuse kodulehelt:
Vihula vald - http://www.vihula.ee
Haljala vald - http://haljala.kovtp.ee

Uudised ja teated

« Tagasi

Haljala postkontor on ajutiselt suletud

Omniva jaevõrgu Põhja piirkonna juht Andre Arula andis Haljala Vallavalitsusele teada, et seoses töötaja haigestumisega on Haljala postkontor suletud ajavahemikul 9.04-27.04.2018.

„Oleme viinud ajutise sulgemise perioodi võimalikult lühikeseks ja tagame postiteenuse kättesaadavuse klientidele ka postiasutuse ajutise sulgemise ajal," kirjutas Arula pöördumises ja teavitas, et suletud postiasutust asendab ja saadetisi väljastab Rakvere postkontor, asukohaga Rakvere Kroonikeskus, F.G.Adoffi 11 (E-R 9:00-18:00;L 9:00-14:00;P suletud)

Omniva teate kohaselt on kõikidel ettevõtetel ja inimestel võimalik tellida teenuse osutamiseks kirjakandja koju või kontorisse. Kirjakandjat saab tööle/koju tellida Omniva kliendiinfo telefonilt 661 6616. (Tellimusi võetakse vastu E–R kell 9–20 ja L-P 9-15.)

Kirjakandja osutab järgmisi teenuseid:
·         kirisaadetise, postipaki, kullerpaki vastuvõtmine ja kättetoimetamine;
·         rahakaardi kättetoimetamine;
·         ajakirjade ja -lehtede tellimuste vormistamine;
·         postimaksevahendite müük.