Puhkused lähiajal

 

- keskkonnaspetsialist Kuldar Pärn on puhkusel  7.06.2019 (õppepuhkus) ja 24.06.19-30.06.19

- avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi on puhkusel 6. ja 7. juuni 2019 (õppepuhkus)

- haldustöötaja Arvi Ööpik on puhkusel 03.06.19-09.06.19

sekrtär-registripidaja Marika Sundla on puhkusel 27.05.19-02.06.19 (asendaja sekretär- registripidaja Marju Kirsipu tel 327 8220)

- maakorraldusspetsialist Siiri Püss on puhkusel 10.06.19-25.06.2019 

abivallavanem Kristi Aron on puhkusel 10.06.19-25.06.19

- sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos on puhkusel 10.06.19-16.07.19

- pearaamatupidaja Merike Hunt on puhkusel 17.06.19-22.06.19

- lastekaitse spetsialist Helgi Vassar on puhkusel 17.06.19-30.06.19

 

 

Puhkuste ajakava 2019

23.05.19

 

Puhkuste ajakava 2019

Toimetaja: KATRIN KIVI

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

15.05.19
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht

Vallavanem

 

Ivar Lilleberg

 

551 0076
ivar.lilleberg@haljala.ee
 
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar
Anneli Kivisaar
525 1127 anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Abivallavanem
Vastutusala: haridus, kultuur, sport ja noorsootöö
Kristi Aron
Kristi Aron
327 8233
551 8626
kristi.aron@haljala.ee Haljalas
Vallasekretär Riina Must
Riina Must

327 8223
508 9464

riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga
Urmas Punga
327 8227;
5656 6930
urmas.punga@haljala.ee Haljalas, E ja N ning T kell 8.00-11.00
         
Sekretär - registripidaja Marika Sundla

510 6244
marika.sundla@haljala.ee Haljalas
Sekretär - registripidaja Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

 

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi
327 8227 katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Klaarika Adonov
Klaarika Adonov

327 8225

56462167

klaarika.adonov@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt
Urve Vogt
327 8226;
5656 6931
urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem
Eha Veem
325 8644;
5669 4345 
eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos 327 8226;
5660 6850
malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse spetsialist  Helgi Vassar

327 8224, 53448069

helgi.vassar@haljala.ee

Haljalas
Finantsjuht    ametikoht täitmisel  

Asendab pearaamatupidaja Merike Hunt 

327 8228

merike.hunt@haljala.ee

 
Pearaamatupidaja Merike Hunt 327 8228 merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen
325 8635 mare.rosen@haljala.ee Võsul

Majandus- ja hankejuht

Aivar Aruja
Aivar Aruja
327 8238;
518 7119
aivar.aruja@haljala.ee Haljalas
Planeerimisspetsialist Peep Linno
Peep Linno
325 8642;
5621 7200
peep.linno@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist ametikoht täitmisel
 
 

Asendab majandus- ja hankejuht Aivar Aruja

327 8238;
518 7119

aivar.aruja@haljala.ee

Haljalas
Keskkonnaspetsialist

Kuldar Pärn

325 8643;
505 1127
kuldar.parn@haljala.ee Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi
509 8813 tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss
327 8231;
5695 5673
siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Registripidaja

Ingrid Nurmsalu

325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Raili Seiton 325 8649

raili.seiton@haljala.ee

Võsul
Noorsootöötaja  Elisabeth Orgmets 325 0140   noortekas@haljala.ee Haljalas
Kultuurijuht (hetkel on koht täitmata)        
         
Haldustöötaja Arvi Ööpik 518 2641 arvi.oopik@haljala.ee Võsul

 

 

Toimetaja: RIINA MUST