Puhkuste ajakava 2019

16.07.19

 

Puhkuste ajakava 2019

Toimetaja: KATRIN KIVI

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

19.09.19
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht

Vallavanem

 

Ivar Lilleberg

 

551 0076
ivar.lilleberg@haljala.ee
 
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar
Anneli Kivisaar

525 1127

 

anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Abivallavanem
Vastutusala: haridus, kultuur, sport ja noorsootöö
Ametikoht täitmata     Ametikoht täitmata
Vallasekretär Riina Must
Riina Must

327 8223
508 9464

 

 

riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga
Urmas Punga

327 8227;
5656 6930

Puhkusel 02.09.19-06.10.19

urmas.punga@haljala.ee Haljalas, E ja N ning T kell 8.00-11.00
         
Sekretär - registripidaja Marika Sundla


510 6244

 

marika.sundla@haljala.ee Haljalas
Sekretär - registripidaja Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

 

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi

327 8227

 

katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Ametikoht täitmata

 

  Ametikoht täitmata
Sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt
Urve Vogt

327 8226;
5656 6931

 

urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem
Eha Veem

325 8644;
5669 4345 

 

eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos

327 8226;
5660 6850

 

malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse spetsialist  Helgi Vassar

327 8224, 53448069

 

helgi.vassar@haljala.ee

Haljalas
Finantsjuht    Sirje Laigu 325 8636

sirje.laigu@haljala.ee

Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt

 

327 8228

 

merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen

325 8635

 

 

mare.rosen@haljala.ee Võsul

 

Majandus- ja hankejuht

 

 

Annes Naan

 

 

5669 6186

 

 

annes.naan@haljala.ee

 

 

Võsul

 

Planeerimisspetsialist Peep Linno
Peep Linno

325 8642;
5621 7200

 

 

peep.linno@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist Olga Jaago
 
56694496

olga.jaago@haljala.ee

TEISIPÄEVITI kell 9-12 Võsul ja

kell 13-16 Haljalas

 

Keskkonnaspetsialist

Kuldar Pärn

325 8643;
505 1127

 

kuldar.parn@haljala.ee Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi

509 8813

 

tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss

327 8231;
5695 5673

 

 

siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Registripidaja

Ingrid Nurmsalu

325 8639

 

ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Raili Seiton 325 8649

vosu.noortekas@haljalavald.ee 

Võsul
Noorsootöötaja  Elisabeth Orgmets

325 0140  

 

haljala.noortekas@haljalavald.ee Haljalas
Kultuurijuht (hetkel on koht täitmata)        
         
Haldustöötaja Arvi Ööpik

518 2641

 

arvi.oopik@haljala.ee

Võsul

 

 

Toimetaja: RIINA MUST