Komisjonid

24.11.21

Haljala Vallavolikogu moodustas 23.11.2021 istungil otsusega nr 6 viis alalist komisjoni:

1. Majanduskomisjon

2. Sotsiaalkomisjon

3. Kultuuri-, spordi- ja kogukonnakomisjon

4. Hariduskomisjon

5. Revisjonikomisjon

Komisjonidele valiti esimehed ja aseesimehed volikogu otsusega nr 7.

 

Majanduskomisjon

Komisjoni esimees Rainer Lille (Valimisliit Maheda)

tel +372 516 5880         

e-post rainerlille1@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Leo Aadel (Valimisliit Parim Koduvald)

tel +372 506 8620

e-post leo.aadel@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

 

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees Annika Hallimäe (Valimisliit Vaba Vallakodanik)

tel +372 523 8622         

e-post mann.annika@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Leo Bergström (EKRE)

tel +372 5664 4055

e-post leobergstrom63@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

 

Kultuuri-, spordi- ja kogukonnakomisjon

Komisjoni esimees Andres Truman (Eesti Reformierakond)

tel +372 5805 3482

e-post andres.truman@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Swen Pahkla (Valimisliit Plaan A)

tel +372 510 2390

e-post swen.pahkla@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

 

Hariduskomisjon

Komisjoni esimees Greete Toming (Eesti Reformierakond)

tel +372 5695 0532       

e-post greete.toming@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Triin Toming (Valimisliit PLAAN A)

tel +372 5698 8900       

e-post triin16@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

 

Revisjonikomisjon

Komisjoni esimees Liis Kütt (Valimisliit PLAAN A)

tel +372 5648 8223

e-post liiskytt@outlook.com

 

Komisjoni aseesimees Margus Laigu (Valimisliit Maheda)

tel +372 514 9943

e-post margus.laigu@gmail.com

 

Komisjoni liikmed: