13.11.19

Eelarve- ja majanduskomisjon

E-post: emk@haljala.ee

Komisjoni esimees Rainer Lille
Valimisliit Maheda
Telefon: 516 5880          
E-post: rainerlille1@gmail.com

Komisjoni aseesimees Tea Treufeldt
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit          
Telefon: 520 5763
E-post: treufeldttea@gmail.com

Komisjoni liikmed: Leo Aadel, Meelis Kuzma, Peeter Orgmets, Urmas Osila, Vello Väinsalu, Arvi Ööpik

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

E-post: kmpk@haljala.ee

Komisjoni esimees Anti Puusepp
Valimisliit PLAAN A
Telefon: 526 4235
E-post: anti.puusepp@palms.eu

Komisjoni aseesimees Margus Punane
Valimisliit Maheda
Telefon: 504 9998
E-post: margus.punane@uusmaa.ee

Komisjoni liikmed: Leo Bergström, Jaan Kruus, Kristo Lipp, Aivar Maurer, Urmas Osila, Lembo Pikkamäe.

Haridus- ja noorsookomisjon

E-post: hnk@haljala.ee

Komisjoni esimees Greete Toming
Eesti Reformierakond
Telefon: 5695 0532        
E-post: greete.toming@gmail.com

Komisjoni aseesimees Triin Toming
Valimisliit PLAAN A        
Telefon: 5698 8900        
E-post: triin16@gmail.com

Komisjoni liikmed: Liina Altroff, Gerly Herm, Aet Kruusimägi, Õnnela Lembke, Lemme Mäe, Riina Tamberg, Andres Truman, Ivo Tupits, Berit Vogt

Kogukonnakomisjon

E-post: kkk@haljala.ee

Komisjoni esimees Triin Toming
Valimisliit PLAAN A
Telefon: 5698 8900        
E-post: triin16@gmail.com

Komisjoni aseesimees Urve Kingumets
Valimisliit Maheda
Telefon: 5649 7443        
E-post: urve.kingumets@mail.ee

Komisjoni liikmed: Anneli Alemaa, Ivica Ednaševsky, Andres Mülla, Epp Orgmets, Tea Treufeldt, Eduard Vainu

Kultuuri- ja spordikomisjon

E-post: ksk@haljala.ee

Komisjoni esimees KRISTA KEEDUS
Eesti Reformierakond
Telefon: 507 9077          
E-post: krista.keedus@eesti.ee

Kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees VELLO VÄINSALU

Valimisliit PLAAN A
Telefon: 504 7916          
E-mail: vellovainsalu@gmail.com

Komisjoni liikmed: Ahti Bachblum, Olavi Kasemaa, Tiiu Kivilo, Ene Liiv, Maiga Parksepp, Martti Samolberg, Avo Seidelberg, Greete Toming

Sotsiaalkomisjon

E-post: sk@haljala.ee

Sotsiaalkomisjoni esimees MARGUS PUNANE
Valimisliit Maheda
Telefon: 504 9998          
E-post: margus.punane@uusmaa.ee

Sotsiaalkomisjoni aseesimees AIDE VEINJÄRV
Eesti Reformierakond
Telefon: 517 5546          
E-post: mare.raja@mail.ee

Komisjoni liikmed: Lea Aasa, Annika Hallimäe, Siiri Heinpõld, Sirje Kiviberg, Paul Lettens, Koidu Saamot, Riina Tamberg, Urve Vogt

 

Revisjonikomisjon

E-post: rk@haljala.ee

Revisjonikomisjoni esimees JAAN MEERITS

Keskerakond

Telefon: 565 3988

E-post: eleks@estpak.ee

 

 

Revisjonikomisjoni aseesimees ANNIKA HALLIMÄE
Valimisliit Vaba Vallakodanik
Telefon: 523 8622          
E-post: mann.annika@gmail.com

Komisjoni liikmed: Krista Keedus

Toimetaja: KATRIN KIVI

Komisjonid

1.11.19

Haljala Vallavolikogu alatiste komisjonide moodustamine

Haljala Vallavolikogu alatiste komisjonide esimeeste valimine

Haljala Vallavolikogu alatiste komisjonide aseesimeeste valimine 

Haljala Vallavolikogu alatiste komisjonide koosseisude kinnitamine

 

Komisjonide koosseisude muumised:

16.01.2018 otsus nr 29 (HNK)

20.03.2018 otsus nr 42 (RK)

15.05.2018 otsus nr 48 (EMK)

19.06.2018 otsus nr 56 (EMK, KMPK, KSK)

18.09.2018 otsus nr 61 (HNK)

20.11.2018 otsus nr 70 (EMK)

18.12.2018 otsus nr 75 (EMK)

24.04.2019 otsus nr 98 (HNK)

24.04.2019 otsus nr 99 (KMPK)

21.05.2019 otsus nr 103 (KMPK, KKK, KSK

18.06.2019 otsus nr 108 (KKK)

21.08.2019 otsus nr 117 (KMPK, EMK)

21.08.2019 otsus nr 118 (RK)

17.09.2019 otsus nr 121 (KMPK, HNK)

15.10.2019 otsus nr 125 (EMK)

15.10.2019 otsus nr 124 (HNK)

29.10.2019 otsus nr 126 (EMK)