Komisjonid

3.03.22

Haljala Vallavolikogu moodustas 23.11.2021 istungil otsusega nr 6 viis alalist komisjoni:

1. Majanduskomisjon

2. Sotsiaalkomisjon

3. Kultuuri-, spordi- ja kogukonnakomisjon

4. Hariduskomisjon

5. Revisjonikomisjon

 

Komisjonidele valiti esimehed ja aseesimehed volikogu otsusega nr 31.

 

Majanduskomisjon

Üldkontakt: majanduskomisjon@haljala.ee

Komisjoni esimees Leo Aadel (Valimisliit Parim Koduvald)

tel +372 506 8620       

e-post leo.aadel@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Rainer Lille (Valimisliit Maheda)

tel +372 516 5880

e-post rainerlille1@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

Ahti Järve

Ruudo Liis   

Andi Randoja

Monika Salu

Anti Tõld 

Veiko Veiert

Piret Villum-Salak

Aarne Vaik

Elmo Somelar

Sotsiaalkomisjon

Üldkontakt: sotsiaalkomisjon@haljala.ee

Komisjoni esimees Annika Hallimäe (Valimisliit Vaba Vallakodanik)

tel +372 523 8622         

e-post mann.annika@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Leo Bergström (EKRE)

tel +372 5664 4055

e-post leobergstrom63@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:               

Anneli Alemaa

Siiri Heinpõld

Tiina Juhanson 

Mirjam Kulla     

Jarmo Saar  

Eha Sirelbu

Esta Soover               

Küllike Tammehoid   

Merli Tammi-Jõeveer

Aide Veinjärv

Kultuuri-, spordi- ja kogukonnakomisjon

Üldkontakt: kultuur@haljala.ee

Komisjoni esimees Eduard Vainu (Valimisliit Plaan A)

tel +372 5552 5205

e-post eduardvainu@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Andres Truman (Eesti Reformierakond)

tel +372 5805 3482

e-post andres.truman@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

Karel Aasrand

Eleri Aitman

Mare Kalme

Tiia Laidla

Ergo Telvik

Lii Undusk

Swen Pahkla

Hanno-Vendo Pikkof

Helen Uder

Hariduskomisjon

Üldkontakt: hariduskomisjon@haljala.ee

Komisjoni esimees Sven Rannar (Valimisliit Plaan A)

tel +372 5363 8099

e-post sven.rannar@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Greete Toming (Eesti Reformierakond)

tel +372 5695 0532       

e-post greete.toming@gmail.com

 

Komisjoni liikmed:

Kristiina Eviste

Gerly Herm

Jaanus Nuutre

Virge Ong

Gerly Piiskoppel

Madis Pilv

Kai Tingas

Kristel Tõnisson

Tõnu Valdma

Raavo Vask

Revisjonikomisjon

Üldkontakt: revisjonikomisjon@haljala.ee

Komisjoni esimees Margus Laigu (Valimisliit Maheda)

tel +372 514 9943

e-post margus.laigu@gmail.com

 

Komisjoni aseesimees Ahti Järve (Valimisliit Vaba Vallakodanik)

tel +372 5342 7135

e-post ahti.jarve@gmail.com

 

Komisjoni liige:

Aarne Vaik