Kontaktid

28.05.20

Haljala Vallavalitsus
Reg. nr 75013144
Mere tn 6, Võsu alevik
45501 Lääne-Virumaa

Üldtelefon: 325 8630 ja 5106244

E-post: haljala@haljala.ee


 

Teenuskeskus Haljalas

Rakvere mnt 3, Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa
Üldtelefon: 327 8220 ja 5336 4212

Vallamaja ja teenuskeskuse lahtiolekuajad:

E             8:00 – 16:00
T             8:00 – 17:00
K             8:00 – 16:00
N            8:00 – 17:00
R             8:00 – 14:00

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäev kell 8:00 – 16:00. 

Muudel aegadel palume ametnikega kohtumiseks aeg
kokkuleppida telefoni või e-posti vahendusel.

Arvelduskontod:
SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010

 

 

 

Vallavalitsusele palume arved saata e-arvena vastavalt standardile (XML-formaadis)

Arvetel palume ära märkida kontaktisiku nimi (Haljala Vallavalitsuse esindaja nimi ja struktuuriüksus/allasutus), kes on kauba või teenuse tellinud.

E-arvete kohta saab lugeda Rahandusministeeriumi lehelt.


Volikogu liikmete kontaktid
Komisjonide kontaktid
Vallavalitsuse liikmete kontaktid
Vallaametnike kontaktid

 

Kohapeal vastuvõtt ainult eelregistreerimisega.

Toimetaja: RIINA MUST

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

29.07.20
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht

Vallavanem

 

Ivar Lilleberg

 

551 0076

 


ivar.lilleberg@haljala.ee
 

 

Vallasekretär

Vastutusala:

Teabe- ja andmehaldus, andmekaitse, infoturve

 

Riina Must
Riina Must

327 8223
508 9464

Puhkab

3. - 7.08.20;

13. - 21.08.20

riina.must@haljala.ee

 

Haljalas

Kantseleispetsialist

Vastutusala: personal, volikogu ja volikogu komisjonide töö, andmekaitse

Marika Sundla


327 8225

 Puhkab: 24. - 28.08.20

marika.sundla@haljala.ee Haljalas

Teabespetsialist

Vastutusala: dokumendihaldus, pereregistri toimingud, Haljala veopiirkonna jäätmeregister, ehitisregister, maamaksuregister

Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

Puhkab: 3.- 13.08.2020

Pereregistri toiminguid teostab teabespetsialist

Ingrid Nurmsalu

tel 325 8639, 510 6244

 ingrid.nurmsalu@haljala.ee

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas

Teabespetsialist

Vastutusala:

dokumendihaldus, pereregistri toimingud, Võsu veopiirkonna jäätmeregister, 

Ingrid Nurmsalu

325 8639

510 6244

 

ingrid.nurmsalu@haljala.ee

 

Võsul

Haridusjuht

Vastutusala: haridus, kultuur ja  noorsootöö

Kristi Tomingas

5298792;

325 8637

 

kristi.tomingas@haljala.ee

Võsul
Avalike suhete spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi

327 8227

 

Puhkab 27.07. - 7.08.20 

katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Airi Öösalu

56462167;

325 8644

 

airi.oosalu@haljala.ee

 

Võsul
Sotsiaaltööspetsialist Urve Vogt
Urve Vogt

327 8226;
5656 6931

Puhkab 20.07.- 07.08.20

urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltööspetsialist Eha Veem
Eha Veem

325 8644;
5669 4345 

 

Puhkab 27.07.-14.08.20

eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltööspetsialist Malle Laos

327 8226;
5660 6850

 

malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitsespetsialist  Helgi Vassar

327 8224, 53448069

 

helgi.vassar@haljala.ee

Haljalas
Finantsjuht    Sirje Laigu

325 8636

Puhkab

3. - 14.08.20

sirje.laigu@haljala.ee

 

Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt

 

327 8228

Puhkab 20.07. - 2.08.20

merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen

325 8635

 

 

mare.rosen@haljala.ee

 

Võsul

 

Majandus- ja hankejuht

 

 

 

Annes Naan

 

 

5669 6186

 

 

annes.naan@haljala.ee

 

 

Võsul

 

Arendus- ja kogukonnaspetsialist Anneli KivisaarAnneli Kivisaar

525 1127

Puhkab 20.07. - 7.08.20

anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist Heldur Veidenbaum
 

327 8229;

5057915

Telefonile ei vasta. Kiireloomulistes küsimustes palume pöörduda e-posti aadressil haljala@haljala.ee või helistada vallavanem Ivar Lillebergile tel 5510076

 

heldur.veidenbaum@haljala.ee

Haljala

 

Planeerimis- ja keskkonnaspetsialist

 

Kuldar Pärn

325 8643;
505 1127

Puhkab:

10.08 - 30.08.20

kuldar.parn@haljala.ee Võsul

Järelevalvespetsialist

 

Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi

509 8813

 

tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss

327 8231;
5695 5673

Puhkab:

24. - 26.08.20

siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Noorsootöötaja Raili Seiton

325 8649

 

vosu.noortekas@haljalavald.ee 

Võsul
Noorsootöötaja  Elisabeth Orgmets

325 0140  

 

haljala.noortekas@haljalavald.ee Haljalas
         
         
Majandusspetsialist Arvi Ööpik

518 2641

Puhkab

27.07.-10.08.20

arvi.oopik@haljala.ee

Võsul

 

 

Toimetaja: RIINA MUST