HALJALA VALLAVALITSUS

17.06.21

Registrikood 75013144

Aadress Mere tn 6, Võsu alevik, 45501 Lääne-Virumaa

Üldtelefon 325 8630, 510 6244

E-post haljala@haljala.ee

Arvelduskonto EE291010502009480009 (SEB Pank),  EE492200221011363010 (Swedbank), EE327700771005278328  (LHV Pank) 

 

TEENUSKESKUS HALJALAS

Aadress Rakvere mnt 3, Haljala alevik, 45301 Lääne-Virumaa

Teenuskeskuse telefon 327 8220, 5336 4212

 

Vallavalitsuse ja teenuskeskuse lahtiolekuajad:

E  08.00-16.00

T  08.00-17.00

K  08.00-16.00

N  08.00-17.00

R  08.00-14.00

 

Palume Haljala vallavalitsusele esitada arveid üksnes e-arvetena (XML-formaadis).
 Andmekaitse eest vastutab vallasekretär Riina Must (tel 5787 7535; e-post riina.must@haljala.ee).
Pressikontakt: Kent Kerner, avalike suhete spetsialist, tel +372 5194 7655, e-post kent.kerner@haljala.ee

 

Haljala vallavalitsuse teenistujate kontaktandmed

VALLAVANEM

Vallavanema vastuvõtt etteregistreerimisega Võsul esmaspäeviti kell 11.00-12.30 ja Haljalas 13.00-14.30

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Teenistuskoht

vallavanem

Ivar Lilleberg

5656 6930

ivar.lilleberg@haljala.ee

Võsu ja Haljala

 

RAHANDUSOSAKOND

Raamatupidamisega seotud küsimused saata e-posti aadressile haljala@haljala.ee.

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Teenistuskoht

finantsjuht

Ametikoht täitmisel

 

 

Võsu

pearaamatupidaja (TL)

Ametikoht täitmata

 

 

Haljala

raamatupidaja (TL) Avalik konkurss lõppenud     Võsu

 

HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisel

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Teenistuskoht

haridusjuht

Kristi Tomingas

5361 8907 

kristi.tomingas@haljala.ee

Võsu

avalike suhete spetsialist

Kent Kerner

5194 7655

kent.kerner@haljala.ee

Võsu ja Haljala

noorsootöötaja (TL)

Raili Seiton

325 8649

vosu.noortekas@haljalavald.ee   

Võsu

noorsootöötaja (TL)

Elisabeth Orgmets

325 0140 

haljala.noortekas@haljalavald.ee

Haljala

 

VALLAKANTSELEI

Teabespetsialistid võtavad kodanikke vastu vallavalitsuse tööaegadel. Vallasekretäri vastuvõtt esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 13-15

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Teenistuskoht

vallasekretär

Riina Must

5787 7535

riina.must@haljala.ee

Haljala

kantseleispetsialist

Marika Sundla

5787 7255

marika.sundla@haljala.ee

Haljala

teabespetsialist

Marju Kirsipu

5336 4212

marju.kirsipu@haljala.ee

Haljala

teabespetsialist

Ingrid Nurmsalu

Puhkusel 01.-18.06

Asendab Marju Kirsipu

510 6244

ingrid.nurmsalu@haljala.ee

Võsu

 

SOTSIAALOSAKOND

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisel

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Teenistuskoht

sotsiaaltöö juht

Airi Öösalu

5646 2167

airi.oosalu@haljala.ee

Võsu

sotsiaaltööspetsialist

Urve Vogt

5656 6931

urve.vogt@haljala.ee

Haljala

sotsiaaltööspetsialist

Eha Veem

5669 4345 

eha.veem@haljala.ee

Võsu

lastekaitsespetsialist 

Helgi Vassar

5344 8069

helgi.vassar@haljala.ee

Haljala

hooldustöötaja (TL)

Marge Tambik

5664 4131

marge.tambik@haljala.ee

Võsu

hooldustöötaja (TL)

Katrin Lille

5663 2439

katrin.lille@haljala.ee

Haljala

hooldustöötaja (TL) Malle Laos 5660 6850 malle.laos@haljala.ee Haljala

 

MAJANDUS- JA PLANEERIMISOSAKOND

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisel

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Teenistuskoht

majandus- ja hankejuht

Avo Bergström

5621 7200

avo.bergstrom@haljala.ee

Võsu ja Haljala

majandusspetsialist

Martti Sikka

5333 8802

martti.sikka@haljala.ee

Võsu ja Haljala

arendus- ja kogukonnaspetsialist

Anneli Kivisaar

525 1127

anneli.kivisaar@haljala.ee

Võsu

ehitusspetsialist

Heldur Veidenbaum

Avaliku võimu teostamise õigus peatunud

Asendab Tiit Jõgi

5669 4496

heldur.veidenbaum@haljala.ee

Haljala

planeerimis- ja keskkonnaspetsialist

Merje Verhovitš

505 1127

merje.verhovits@haljala.ee

Haljala

järelevalvespetsialist

Tiit Jõgi

509 8813

tiit.jogi@haljala.ee

Haljala

maakorraldusspetsialist

Siiri Püss

5695 5673

siiri.pyss@haljala.ee

Haljala