Kontaktid

Haljala Vallavalitsus
Reg. nr 75013144
Mere tn 6, Võsu alevik
45501 Lääne-Virumaa

Üldtelefon: 325 8630 ja 5106244

E-post: haljala@haljala.ee
Vallavalitsusele esitatavad arved võib saata e-posti aadressile arved@haljala.ee

Teenuskeskus Haljalas

Rakvere mnt 3, Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa
Üldtelefon: 327 8220 ja 5656 6930

Vallamaja ja teenuskeskuse lahtiolekuajad:

E             8:00 – 16:00
T             8:00 – 17:00
K             8:00 – 16:00
N            8:00 – 17:00
R             8:00 – 14:00

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäev kell 8:00 – 16:00. 

Muudel aegadel palume ametnikega kohtumiseks aeg kokkuleppida telefoni või e-posti vahendusel.

Arvelduskontod:
SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010


Volikogu liikmete kontaktid
Komisjonide kontaktid
Vallavalitsuse liikmete kontaktid
Vallaametnike kontaktid

 

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

10.06.19
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht

Vallavanem

 

Ivar Lilleberg

 

551 0076
ivar.lilleberg@haljala.ee
 
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar
Anneli Kivisaar
525 1127 anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Abivallavanem
Vastutusala: haridus, kultuur, sport ja noorsootöö
Kristi Aron
Kristi Aron
327 8233
551 8626
kristi.aron@haljala.ee Haljalas
Vallasekretär Riina Must
Riina Must

327 8223
508 9464

riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga
Urmas Punga
327 8227;
5656 6930
urmas.punga@haljala.ee Haljalas, E ja N ning T kell 8.00-11.00
         
Sekretär - registripidaja Marika Sundla

510 6244
marika.sundla@haljala.ee Haljalas
Sekretär - registripidaja Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

Puhkusel 10.06. - 16.06.2019

(asendab sekretär-registripidaja Marika Sundla)

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi
327 8227 katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Klaarika Adonov
Klaarika Adonov

327 8225

56462167

klaarika.adonov@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt
Urve Vogt
327 8226;
5656 6931
urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem
Eha Veem
325 8644;
5669 4345 
eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos

327 8226;
5660 6850

puhkusel 

10.06.19-16.07.19

asendab sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt tel 327 8226, 5656 6931 

malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse spetsialist  Helgi Vassar

327 8224, 53448069

puhkusel 17.06.19-18.07.19

asendab sotsiaaltöö juht Klaarika Adonov tel 327 8225; 56462167

helgi.vassar@haljala.ee

Haljalas
Finantsjuht    Sirje Laigu 325 8636

sirje.laigu@haljala.ee

 
Pearaamatupidaja Merike Hunt

327 8228

puhkusel 17.06.19-22.06.19

merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen
325 8635 mare.rosen@haljala.ee Võsul

Majandus- ja hankejuht

ametikoht täitmisel   asendab vallavanem Ivar Lilleberg tel 551 0076  
Planeerimisspetsialist Peep Linno
Peep Linno
325 8642;
5621 7200
peep.linno@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist Olga Jaago
 
56694496

olga.jaago@haljala.ee

TEISIPÄEVITI kell 9-12 Võsul ja

kell 13-16 Haljalas

 

Keskkonnaspetsialist

Kuldar Pärn

325 8643;
505 1127
kuldar.parn@haljala.ee Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi
509 8813 tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss

327 8231;
5695 5673

Puhkusel 

10.06.19-25.06.2019 

 

siiri.pyss@haljala.ee Haljalas
Registripidaja

Ingrid Nurmsalu

325 8639 ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Raili Seiton 325 8649

raili.seiton@haljala.ee

Võsul
Noorsootöötaja  Elisabeth Orgmets 325 0140   noortekas@haljala.ee Haljalas
Kultuurijuht (hetkel on koht täitmata)        
         
Haldustöötaja Arvi Ööpik 518 2641 arvi.oopik@haljala.ee Võsul

 

 

Toimetaja: RIINA MUST
22.02.18

 

Haljala vallavalitus

 

teenuskeskus Haljalas

Toimetaja: MADIS TÄNAVA