Kontaktid

Haljala Vallavalitsus
Reg. nr 75013144
Mere tn 6, Võsu alevik
45501 Lääne-Virumaa

Üldtelefon: 325 8630 ja 5106244

E-post: haljala@haljala.ee
Vallavalitsusele esitatavad arved võib saata e-posti aadressile arved@haljala.ee

Teenuskeskus Haljalas

Rakvere mnt 3, Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa
Üldtelefon: 327 8220 ja 5656 6930

Vallamaja ja teenuskeskuse lahtiolekuajad:

E             8:00 – 16:00
T             8:00 – 17:00
K             8:00 – 16:00
N            8:00 – 17:00
R             8:00 – 14:00

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäev kell 8:00 – 16:00. 

Muudel aegadel palume ametnikega kohtumiseks aeg kokkuleppida telefoni või e-posti vahendusel.

Arvelduskontod:
SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010


Volikogu liikmete kontaktid
Komisjonide kontaktid
Vallavalitsuse liikmete kontaktid
Vallaametnike kontaktid

 

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

16.10.19
Amet Nimi Kontakttelefon E-post Asukoht

Vallavanem

 

Ivar Lilleberg

 

551 0076
ivar.lilleberg@haljala.ee
 
Kogukonna- ja arendusnõunik Anneli Kivisaar
Anneli Kivisaar

525 1127

 

anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul

 

Haridusjuht

Vastutusala: haridus, sport ja noorsootöö

Ametikoht täitmata     Ametikoht täitmata

 

Vallasekretär

Vastutusala:

Teabe- ja andmehaldus, andmekaitse, infoturve

 

Riina Must
Riina Must

327 8223
508 9464

 

 

riina.must@haljala.ee Haljalas
Jurist Urmas Punga
Urmas Punga

327 8227;
5656 6930

 

urmas.punga@haljala.ee Haljalas, E ja N ning T kell 8.00-11.00
         

Sekretär - registripidaja

Vastutusala: dokumendihaldus, volikogu ja volikogu komisjonide töö, andmekaitse

Marika Sundla


510 6244

 

marika.sundla@haljala.ee Haljalas

Sekretär - registripidaja

Vastutusala: dokumendihaldus, pereregistri toimingud, Haljala veopiirkonna jäätmeregister, ehitisregister, maamaksuregister

Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220;
5336 4212;

 

marju.kirsipu@haljala.ee Haljalas
Avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi

327 8227

 

katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Ametikoht täitmata

 

  Ametikoht täitmata
Sotsiaaltöö spetsialist Urve Vogt
Urve Vogt

327 8226;
5656 6931

 

urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö spetsialist Eha Veem
Eha Veem

325 8644;
5669 4345 

 

eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltöö spetsialist Malle Laos

327 8226;
5660 6850

 

malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitse spetsialist  Helgi Vassar

327 8224, 53448069

 

helgi.vassar@haljala.ee

Haljalas
Finantsjuht    Sirje Laigu 325 8636

sirje.laigu@haljala.ee

Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt

 

327 8228

 

merike.hunt@haljala.ee Haljalas
Raamatupidaja  Mare Rosen
Mare Rosen

325 8635

 

 

mare.rosen@haljala.ee Võsul

 

Majandus- ja hankejuht

 

 

Annes Naan

 

 

5669 6186

 

 

annes.naan@haljala.ee

 

 

Võsul

 

Planeerimisspetsialist ametikoht täitmata

 

 

 

Planeerimisspetsialisti ülesandeid täidab keskkonnaspetsialist Kuldar Pärn tel 325 8643;
505 1127 kuldar.parn@haljala.ee

 
Ehitusspetsialist Ametikoht täitmata
 
 

Ehitusspetsialisti ülesandeid täidab vallavanem Ivar Lilleberg. Ehitisregistrit puudutavates küsimustes pöörduda sekretär-registripidaja Marju Kirsipu poole tel. 327 82205336 4212; 

marju.kirsipu@haljala.ee

 

 

Keskkonnaspetsialist

Kuldar Pärn

325 8643;
505 1127

 

kuldar.parn@haljala.ee Võsul
Järelevalveametnik Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi

509 8813

 

tiit.jogi@haljala.ee Haljalas
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss

327 8231;
5695 5673

 

 

siiri.pyss@haljala.ee Haljalas

Registripidaja

Vastutusala:

dokumendihaldus, pereregistri toimingud, Võsu veopiirkonna jäätmeregister, 

Ingrid Nurmsalu

325 8639

 

ingrid.nurmsalu@haljala.ee Võsul
Noorsootöötaja Raili Seiton 325 8649

vosu.noortekas@haljalavald.ee 

Võsul
Noorsootöötaja  Elisabeth Orgmets

325 0140  

 

haljala.noortekas@haljalavald.ee Haljalas
         
         
Haldustöötaja Arvi Ööpik

518 2641

 

arvi.oopik@haljala.ee

Võsul

 

 

Toimetaja: RIINA MUST
22.02.18

 

Haljala vallavalitus

 

teenuskeskus Haljalas

Toimetaja: MADIS TÄNAVA