Haljala Vallavolikogu liikmed

19.01.21

 

 Kõik küsimused ja menetlemiseks esitatud dokumendid edastada aadressil haljala@haljala.ee 
Volikogule üldiseks teadmiseks mõeldud dokumendid ja pöördumised võib saata ka meiliaadressile volikogu@haljala.eemeilile saadetud kiri jõuab kõikide volikogu liikmeteni.

Haljala valla ja Vihula valla ühinemisel moodustunud Haljala Vallavolikogu I koosseis

 

 

Ees- ja perekonnanimi

Telefon

E-post

Valimisliit/erakond

Liikmelisus komisjonides

Vello Väinsalu

Vello Väinsalu

volikogu esimees

 

504 7916

vellovainsalu@gmail.com

Valimisliit PLAAN A

 

Margus Punane

Margus Punane

volikogu aseesimees

504 9998

margus.punane@uusmaa.ee

Valimisliit Maheda

Sotsiaalkomisjon

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

Leo Aadel

506 8620

leo.aadel@gmail.com

Eesti Reformierakond

Eelarve- ja majanduskomisjon

Leo Bergström

Leo Bergström

5664 4055

leobergstrom63@gmail.com

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

Annika Hallimäe

Annika Hallimäe

523 8622

mann.annika@gmail.com

Valimisliit Vaba Vallakodanik

Revisjonikomisjon

Sotsiaalkomisjon

Alvar Jõe

5679 2279

alvarjoe25@gmail.com

Eesti Reformierakond

Kultuuri- ja spordikomisjon

Krista Keedus

507 9077

krista.keedus@eesti.ee

Eesti Reformierakond

Kultuuri- ja spordikomisjon

Urve Kingumets

Urve Kingumets

5649 7443

urve.kingumets@mail.ee

Valimisliit Maheda

Kogukonnakomisjon

Rainer Lille

Rainer Lille

516 5880

rainerlille1@gmail.com

Valimisliit Maheda

Eelarve- ja majanduskomisjon

Aivar Maurer

Aivar Maurer

5663 7713

amsoojus@gmail.com

Eesti Keskerakond

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

Jaan Meerits

565 3988

jaanmeerits@gmail.com

Eesti Keskerakond

Revisjonikomisjon

Urmas Osila

501 3063

urmas.osila@gmail.com

Valimisliit Vaba Vallakodanik

Eelarve- ja majanduskomisjon

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

Anti Puusepp

Anti Puusepp

526 4235

anti.puusepp@palms.eu

Valimisliit PLAAN A

Keskkonna-, maa- ja planeeringute komisjon

Greete Toming

Greete Toming

5695 0532

greete.toming@gmail.com

Eesti Reformierakond

Haridus- ja noorsookomisjon

Triin Toming

Triin Toming

5698 8900

triin16@gmail.com   

Valimisliit PLAAN A

Kogukonnakomisjon

Haridus- ja noorsookomisjon

Tea Treufeldt

520 5763

treufeldttea@gmail.om

Isamaa erakond

Eelarve- ja majanduskomisjon

Kogukonnakomisjon

Aide Veinjärv

Aide Veinjärv

5665 5260

aide.veinjarv@gmail.com

Valimisliit Vaba Vallakodanik

Sotsiaalkomisjon