Varade publitseerija

« Tagasi

Annes Naan asus tööle Haljala valda majandus- ja hankejuhiks

Juuni teises pooles asus valla majandus- ja hankejuhi ametikohustusi täitma endine Vihula valla vallavanem ja Haljala valla volikogu liige Annes Naan.

„Loobusin volikogu liikme staatusest, sest tundsin, et volikogus opositsioonis olles ei saanud ma valla elus suurt kaasa rääkida. Arvan, et vallas töötades saan rahva jaoks palju rohkem ära teha," kommenteeris kandideerimisotsust Naan.

Annes Naani sõnul on tema suurimaks eesmärgiks Haljala kooli ehitus. „Uus kool ehitatakse kindlasti," kinnitas ta. „Ma siiralt soovin selle ära teha. Minu eesmärk on kooli projekti protsess hoida nii kiires liikumises kui võimalik."

„Minu käest on küsitud, et miks ma olen Haljala vastu," rääkis Naan. „Omal ajal ma muidugi kaitsesin Vihula vallavanemana Vihula valda, aga kunagi pole ma olnud Haljala vastu."

Naan selgitas, et ta plaanib anda oma panuse ühtse Haljala valla moodustamiseks. „Meil ikka veel räägitakse, et endine Vihula territoorium või endine Haljala valla territoorium. Ma soovin olla erapooletu, sest leian, et ei tohi neid piirkondasid eraldada. On üks ühtne Haljala vald."

Uus majandus- ja hankejuht ütles, et tegemist on praegu palju. „Aivar Aruja lahkumise ja minu tulemise vahele jäi vahe sisse, seetõttu tekkis ka väike vaakum. Vabandan, kui kellelgi on silma hakanud mingisuguseid anomaaliaid."

„Praegu olen „kustutanud tulekahjusid" ja samal ajal püüdnud reageerida kõikidele küsimustele operatiivselt. Ma ei naudi protsessi, vaid lõpptulemust, see võimaldabki kiirelt tegutseda."

Kui ranna piirkonda tunneb Naan kui oma viit sõrme, siis teise poole tundmaõppimiseks on ta enamus sealseid teid juba läbi sõitnud. „Õpin piirkonda tundma. Veel kord rõhutan, Haljala rahvas ei pea muretsema, et nende muredega keegi ei tegele."

Kui kellelgi on vaja majandus- ja hankejuhiga kohtuda, siis hea oleks selleks aeg kokku leppida kas emaili vahendusel annes.naan@haljala.ee või helistada telefonil 5669 6186.  Annes Naanil on kodanike vastuvõtmiseks tingimused loodud nii Võsul asuvasse vallamajja kui ka teenuskeskusesse Haljalas.