Varade publitseerija

« Tagasi

Haljala valla uus finantsjuht on Sirje Laigu

 

Suve hakul nimetati Haljala Vallavalitsuse uueks finantsjuhiks Sirje Laigu, kes tegutses enam kui 11 aastat aktsiaseltsis Eesti Teed erinevatel finantsvaldkonna amtikohtadel. Viimati pidas ta ärikontrolleri ametit.

Sirje Laigu sõnul töötas ta Eesti Teedes nii pikka aega tänu toetavatele kolleegidele, määrava tähtsusega olid ka suurepärane töökeskkond ja head töötingimused. „Sain seal tegelededa pidevalt uute ja põnevate väljakutsetega alates finantsjuhtimisest ja lõpetades äriprotsesside kaardistamise ja analüüsiga," kommenteeris ta.

2002. aastal Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolis raamatupidaja eriala lõpetanud Sirje Laigu on abielus mitmendat põlve Võsukaga. Nüüdseks on ta Võsul elanud juba paarkümmend aastat.

Laigude peres kasvab tütar, kes sügisel alustab kooliteed. „Kahtlemate oli see üheks põhjuseks, miks otsustasin kandideerida," märkis Sirje. „Töötades kodu lähedal, saan ka tema kooliteed rohkem toetada."

Sirje Laigu tunnistas, et see polnud kandideerimise ainuke põhjus. „Mulle meeldivad väljakutsed. Ma pole varem kohalikus omavalitsuses töötanud, see on minu jaoks täiesti uus ja põnev maailm. Usun, et saan oma teadmiste ja oskustega rikastada koduvalla juhtimist ning mul on heameel, et saan oma panuse anda."

Millised on esimesed suuremad plaanid? „Praegu on veel vara rääkida suurtest plaanidest või muudatustest. Õnneks on  mul ka väike meeskond, kes on suureks abiks  ja toeks. Samuti on vallavalitsuses kõik kolleegid väga toredad ja igati abivalmid."

Soovijad saavad Sirje Laiguga ühendust e-maili vahendusel kasutades aadressi: sirje.laigu@haljala.ee või helistades numbrile 325 8636.

 

 

 

Tekst ja foto: Katrin Kivi