Varade publitseerija

« Tagasi

Aita viia noorte hääl otsustajateni! Kandideeri Haljala valla noortevolikogusse!

 

Oled Haljala vallas sissekirjutust omav või Haljala valla koole (Haljala Kool, Võsu Kool) päevast-päeva külastav 12-26 aastane noor? Soovid kaasa rääkida noorte valdkondi puudutavatel teemadel, korraldada ja planeerida huvitavaid üritusi ja tegemisi? Soovid, et koduvallas noorte elu huvitavamaks muutuks? Tahad täiendada oma kogemuste ja tutvuste pagasit?

Kui vastasid kasvõi ühele neist küsimustest vastusega „JAH", siis ootame just Sind osalema Haljala Noortevolikogu valimistel!

Kandideerida saavad kõik Haljala valda sissekirjutust omavad 12-26 aastased noored ning ka noored, kel pole sissekirjutust, aga kes käivad valla koolides

Kandideerimisavaldusi saab esitada ajavahemikul 18. oktoober – 25. oktoober, toimetades avalduse Haljala valla noorsootöötajate kätte (Haljala Kool – Greete Toming, Võsu Kool – Andres Truman, Haljala Noortekeskus – Helen Võssar). Kandideerimisavalduse vormi leiab veebilehelt www.haljala.ee ning kandideerimisavaldus peab olema allkirjastatud noore poolt. Avalduse võib esitada ka e-mailile haljala@haljala.ee, kuid sellisel juhul peaks ta olema digitaalselt allkirjastatud.

Valimisjaoskondade asukohad täpsustame Haljala Noortevolikogu Facebook'i lehel ja valla kodulehel.

Ehk siis:

18.10-25.10 - Haljala Noortevolikogu kandidaatide ülesseadmine

25.10-31.10 - kandidaatide promoüritused, enesetutvustus

1.11-2.11 - Haljala Noortevolikogu valimised

Kõige täpsem ja operatiivsem info Haljala Noortevolikogu valimiste kohta on leitav Facebook'is Haljala Noortevolikogu kontol

Suuri elamusi ja häid mõtteid!

Haljala Noortevolikogu 2018-2020

KANDIDEERIMISE AVALDUS