Varade publitseerija

« Tagasi

Iga-aastane hariduse päev toimub taas augustis

28.augustil algusega kell 9.30 toimub Rakvere Ametikoolis taaskord iga-aastane hariduse päev, mille eesmärgiks on oluliste haridusteemade arutamine erinevate osapoolte osavõtul.

Tegemist on haridusvaldkonna erinevate osapoolte ühisseminariga, kus kuulatakse erinevaid ettekandeid ja arutatakse erinevatel haridusteemadel. 

Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteaia õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on selle valdkonnaga seotud.

Keskmiselt igal aastal sellest üritusest osa võtnud ligi 300 inimest.

Hariduse päeva raames tunnustab traditsiooniliselt  Lääne-Viru Omavalitsuste Liit ka maakonda uuest õppeaastast tööle asuvaid noori õpetajaid ning uusi haridusasutuste juhte. Sellel aastal esinevad  ettekannetega ka vaimulik Annika Laats, ettevõtja Ville Jehe, filmirežissöör ja tsenarist Ilmar Raag.

Palume registreeruda elektrooniliselt hiljemalt 21. augustiks aadressil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEKkACVdAn0b7E8bdfFRi3U5ktKO9O1cUbUew8cdzN15UeXA/viewform

NB! Eelnev registreerimine on väga oluline, kuna siis teab arvestada täpset lõunale ja kohvipausile tulevate inimeste arvu!

Hariduse päev on tasuta ning sisaldab lõunat.

 

Peatse kohtumiseni,

 

Sven Hõbemägi

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit

Tegevdirektor