Varade publitseerija

« Tagasi

Haljala valla uueks sotsiaaltööjuhiks valiti Airi Öösalu

Airi Öösalu töötas varem 14 aastat Loksa Linnavalitsuses. „14 aasta vältel töötasin linnasekretärina, nõunikuna, lastekaitse-ja sotsiaalnõunikuna mitmetel ametikohtadel - vajasin uusi väljakutseid."

Airi sõnul üks hea tuttav soovitas tal kandideerida Haljala Vallavalitsusse vabale ametikohale. „Mu kodu asub looduskaunis Turbuneeme külas, mis vajab järjepidevat hoolt ja armastust. Kuna vahemaa Võsu ja kodu vahel on mõistlik, ei too töökoha vahetus olulisi muudatusi minu päevakavas."

Airi Öösalu arvates aitab keskkonna vahetus väljuda tekkinud rutiinist ja mõttemustritest. „Leian, et töökeskkonda ja meeskondadesse tuleb tuua rohkem inimlikkust austades inimlikke erinevusi ja väärtusi." 

„Mulle meeldib töö inimestega," märkis Öösalu. „See on hea tunne, kui olen suutnud kedagi tõeliselt aidata."

Millised on esmased plaanid? „Kõigepealt tutvun valla sotsiaalvaldkonna dokumentatsiooni ja inimestega ning pärast seda on võimalik eesmärke ja tegevusi planeerida," ütles Öösalu. „Ma ei kiirustaks järelduste tegemisega, kitsaskohad selguvad töö käigus".

Valla uue sotsiaaltöö juhi ülesanneteks on Haljala valla sotsiaalhoolekande korraldamine ja tagamine, vallavalitsuse sotsiaalosakonna töö juhtimine ja korraldamine, rahvatervise ja turvalisuse alase tegevuse koordineerimine. Täpsemalt saab sotsiaaltöö juhi ametijuhendiga tutvuda valla kodulehel.

Kontakti saab Airi Öösaluga kirjutades airi.oosalu@haljala.ee või helistades 5646 2167, 325 8644.