Varade publitseerija

« Tagasi

Jäätmeveost suvilates

Hea Haljala valla suvitaja! Kui oled seoses eriolukorraga suundunud elama maakoju või suvilasse, siis ole hea ja sõlmi sellele aadressile ka jäätmeveo leping, et kõik Sinu jäätmed jõuaksid käitlemiseks selleks ettenähtud kohta. Samuti suvilate omanikud, kellel on perioodiline vabastus kuni aprilli lõpuni, peaksid tellima vahepeal jäätmevedajatelt lisavedusid.

Jäätmeveo lepinguid ja graafikuväliseid vedusid saate mugavalt sõlmida veebis, minnes selleks jäätmevedaja veebilehele (Ragn Sells www.ragnsells.ee või Eesti Keskkonnateenused www.keskkonnateenused.ee). Ole hea ja ära viska jäätmeid lõkkesse või metsaalla, sest see teeb halba nii Sinu kui ka Sinu pere tervisele, ning looduskeskkonnale terviklikult."

Samuti tuletame meelde, et avalikesse pakendikonteineritesse käivad ainult puhtad pakendid. Riided, mööbel ja mu jäätmejaamadesse sobiv vii jäätmejaamade lahtiolekuaegadel sinna. Jäätmejaamade asukohad, vastuvõetavad jäätmete nimekirja ja lahtiolukuajad leiad siit: https://www.haljala.ee/jaatmejaam.