« Tagasi

Vanemaealiste ja riskirühma inimeste vaktsineerimine 3.-4. aprillil Rakveres

Üle 65-aastastel (kaasa arvatud) ja riskirühma kuuluvatel inimestel on 3. ja 4. aprillil võimalus lasta end Rakvere polikliinikus (aadressil Tuleviku tn 1, Rakvere) vaktsineerida COVID-19 haiguse vastu. Vaktsineerimise viib AstraZeneca vaktsiiniga läbi Rakvere Haigla.

Vaktsineerimine toimub eelregistreerimisel: aega saab broneerida läbi üleriigilise digiregistratuuri (veebiaadressil www.digilugu.ee) alates 31. märtsist.

Need inimesed, kes ei saa digiregistratuuri kaudu aega kirja panna, võivad aja broneerida ka läbi haigla registratuuri telefonil 322 9780 tööpäevadel 7.30 -16.00.

Vabandame ette, kui telefoninumber võib olla üle koormatud. Kiiremaks registreerimiseks soovitame siiski kasutada digiregistratuuri.

Kutsume üles inimesi kasutama võimalust ja olema aktiivsed ennast vaktsineerimisele registreerima. Vaktsineerides saame kaitsta ennast ja teisi, hoida ära tervishoiusüsteemi ülekoormust ning liikuda järk-järgult tagasi meile seni harjumuspärase elukorralduse juurde.

PS! Samal ajal jätkub 65-aastate ja vanemate inimeste vaktsineerimine ka perearstide juures. Hästi oluline on, et ei tekiks niinimetatud topelt registreeringuid ja üks inimene ei paneks ennast samal ajal kirja perearsti juurde ja lausvaktsineerimisele. Nii aitame säästa vaktsiinidoose ja lihtsustada vaktsineerimise koordineerimist.

 

Lisainfo:

Vaktsineerimise ametlik info: www.vaktsineeri.ee

Kriisi infotelefon: 1247

 

Foto allikas