« Tagasi

Uue õppeaasta tervitused

Iga aasta 1. septembril, teadmistepäeval saab alguse järjekordne õppeaasta. Uue õppeaasta alguse puhul tervitavad Haljala valla koolirahvast vallavanem ja haridusjuht.

Haljala vallavanema tervitus uue õppeaasta alguse puhul

September on teatavasti tarkusekuu ning just tarkusekuu esimesel päeval saavad õpilased ja õpetajad taas koolimajas kokku. Haljalas tuleb saabuv õppeaasta eriline – vana koolimaja jäi ajalukku ning uue vundament juba kerkib. Aasta põnevat ootamist ning järgmine tarkusekuu esimene päev on Haljala kooliperele veelgi erilisem. Usun, et kaugel pole ka see päev, millal Võsu koolimajas õppeaasta algust uute ruumide avamisega tähistame. Seega pole kahtlustki – Haljala valla hariduselu areneb!

Head kooli- ja lasteaiapered, soovin teile rohkelt õpi- ning õpetamishimu, julgust küsida ja avastada, rõõmsat uut õppeaastat ja kaunist tarkusepäeva!

 

Ivar Lilleberg

Haljala vallavanem

 

Vallavalitsuse haridusjuhi tervitus algavaks õppeaastaks

 

Veel silmanurgast säratab

september kollast päikest.

"Nüüd kooli! Kooli!" äratab

ta igat suurt ja väikest.

 

Head õpetajad, õpilased ja lapsevanemad! Kallid lasteaiapered!

 

Alanud on taas uus kooliaasta, mis on täis ootusärevust, rõõmu taaskohtumisest klassikaaslaste ja õpetajatega ning üksjagu lugusid põnevast suvest, mida teistega jagada.

Olgugi et viimased kaks õppeaastat on leebelt öeldes ebatavalised olnud, siis tegelikult on need kinnitanud üht – koolis käia on tore! Kool pole ainult asutus, kus teadmisi jagatakse. Kool on võrgustik, tunne, midagi head ja vajalikku, kool on inimesed me ümber.

Head õpilased, soovin teile toredat uut õppeaastat! Tundke rõõmu koos koolis käimisest ja uutest teadmistest, mida õppeaasta toob.

Kallid lapsevanemad, soovin teile jõudu muutlikul ajal oma lastele toeks olemisel! Teie roll laste haridusteel on väga oluline.

Armsad õpetajad, häid mõtteid ja rohkesti õpetamisrõõmu alanud kooliaastaks! Koroonaaeg on kinnitanud fakti, et õpetajad on meie kuldvara.

 

Kristi Tomingas

haridusjuht

 

 

* Fotol vallavanem Ivar Lilleberg tervitamas 1. septembril Haljala kooli õpetajaid ja õpilasi. Autor Ain Liiva.