« Tagasi

Haljala valla haridus- ja noorsootööspetsialistina alustas Annika Kapp

Haljala vallavalitsus

9. mai 2022

 

Alates 9. maist alustas Haljala vallavalitsuse haridus- ja noorsootööspetsialistina Annika Kapp.

Annika on kõrghariduse omandanud sotsiaaltöö erialal ning kohaliku omavalitsuse sotsiaalvaldkonnas pikalt ka töötanud. Ta on töötanud nii Tamsalu vallas sotsiaalosakonna juhataja kui ka Viru-Nigula vallas sotsiaalvaldkonna juhina, samuti on ta olnud abivallavanem nii Tamsalu kui ka Lüganuse vallas ning pidanud vallavanema ametit Noarootsis.

Haridus- ja noorsootööspetsialist Annika Kapp sõnab, et sotsiaalvaldkonnal on hariduse ja noorsootööga üksjagu kokkupuuteid, mistõttu töövaldkond tema jaoks võõras pole ning see oli ka üks põhjus ametikohale kandideerimisel. „Usun, et sotsiaalvaldkonna teadmised tulevad uues ametis kindlasti kasuks," lisas Annika.

Haridus- ja noorsootööspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on haridus- ja noorsootöövaldkonna arengusuundade väljatöötamine, valla noorsootöövaldkonna toimiva võrgustiku loomine ja toimimise tagamine, info vahendamine, valdkonna tegevuse koordineerimine, huvihariduse valdkonna koordineerimine, haridusasutuste omavahelise koostöö koordineerimine, valdkonna projektide läbiviimises osalemine ning teiste valdkonnaga soetud küsimuste lahendamine.

Uuel töökohalt ootab Annika head meeskonda, tulemuslikku koostööd ja positiivseid inimesi. „Usun, et töö Haljala vallas ja haridusvaldkonnas saab olema huvitav ning väljakutsetest selles valdkonnas kindlasti puudust ei tule," kommenteerib Annika Kapp.

Vaba aega sisustab Annika hetkel maja ehitades ning kodu juurde aeda rajades. „Võib öelda, et kartulipanekust kuni -võtuni on minu hobiks aias toimetamine. Kui see võimalik pole, siis tegelen käsitööga ehk koon, õmblen ja heegeldan," selgitab uus haridus- ja noorsootööspetsialist oma vaba aja meelistegevusi.

 

Tervitame vallavalitsuse meeskonna poolt Annikat oma meeskonda ning soovime talle tööalaselt palju edu!

 

Haridus- ja noorsootööspetsialisti kontakt:

Annika Kapp

tel 5361 8907

e-post annika.kapp@haljala.ee