« Tagasi

Ehitisregistri kasutamises võib esineda tõrkeid

Ehitisregister läks möödunud nädalal üle uuele platvormile. Seoses uuele menetluskeskkonnale üleminekuga on esinenud kasutajaid mõjutavaid tõrkeid, mille lahendamisega tegeletakse.

Haljala vallavalitsuse ehitus- ja keskkonnateenistus teatab seetõttu, et uuenenud ehitisregistri tõttu on registri kasutamine raskendatud ning üleminekuga seotud probleemide tõttu võib taotluste menetlemine olla takistatud.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning palume taotlejatelt kannatlikku meelt!

 

Möödunud nädala uuenduste hulka kuulus nii uuele menetluskeskkonnale üleminek kui ka kogu mahuka ehitisregistri andmebaasi vanast süsteemist uude kolimine. Pikemas perspektiivis muudab uus menetluskeskkond hoonetega seotud protsesside läbiviimise kõigile osapooltele mugavamaks. Näiteks uuenes juba selle tarnega ehitusloa ja -teatise ning kasutusloa ja -teatise sisestamine ja menetlemine, failide käsitlemise ja allkirjastamise teenused, andmete esitamise teatise ning projekteerimistingimuste sisestamine ja menetlemine.

Tulenevalt klienditoe numbri senisest suuremale koormusele palub ehitisregistri talitus kasutajatel murede korral saata e-kiri aadressil ehr@mkm.ee. Kirjad vaadatakse läbi ja vastatakse esimesel võimalusel.

 

Loe pikemalt Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi veebilehelt.