« Tagasi

Haljala vald andis välja kultuuri- ja turismiteemalise erilehe

Haljala vallavalitsus

30. juuni 2022

PRESSITEADE

 

30. juunil ilmus Haljala valla poolt väljaantav kultuuri- ja turismiteemasid kajastav infoleht Haljala Valla Suvesõnumid. Erileht, mis esimest korda ilmus 2021. aasta suvel, koondab kokku suvised kultuuriüritused ja põnevad paigad Haljala vallast.

Haljala valla kommunikatsioonispetsialist Kent Kerner sõnas, et kuna möödunud aastal sai erileht Haljala Valla Suvesõnumid palju positiivset tagasisidet, otsustati leht välja anda ka sellel aastal. „Haljala vallas toimub suvel meeletult palju – meid külastab suvel rohkelt inimesi, uksed avavad väga mitmed söögikohad, mereäär täitub suvitajatega ning kultuurisündmusi mahub pea igasse päeva. Need on tegelikkuses ka erilehe väljaandmise ajendiks – see on kutse suvisest Haljala vallast ja siinsest melust osa tulla saama," sõnas Kerner.

Erilehest saab lugeda spordiüritustest Revin Grupp Võsu Südasuve Challenge ning Würth Open Water Estonia, miks Võsul asub maailma parim supelrand, suvest Palmse mõisas ja Altjal, Teater Nuutrumi suvelavastusest „Kuninganna ja viinakurat", ehedatest elamustest Vainupealt ja paljust muust. Erilehe raames on kokku pandud ka juuni lõpu seisuga suur suvesündmusi koondav kultuurikalender ning Haljala valla söögikohtade loetelu.

Erileht Haljala Valla Suvesõnumid, mille trükiarv ületab 8000, jõuab lähipäevadel Haljala valla ning osaliselt naaberomavalitsuste elanike postkastidesse, üsna peagi saab lehte kaasa haarata ka valla asutustest, kauplustest ning suvituspaikadest. Erilehte saab sirvida ka Haljala valla veebilehel: https://www.haljala.ee/vallaleht.
 

Teate edastas:
Kent Kerner
Haljala valla kommunikatsioonispetsialist
tel 5194 7655