« Tagasi

Haljala Vallavalitsuse meeskonnaga liitus Liis Kütt

Alates 2. jaanuarist 2023 alustas Haljala Vallavalitsuses toetuste spetsialistina tööd Liis Kütt.

Liis Kütt on lõpetanud Haljalas keskkooli ja erialast haridust omandanud nii majandusarvestuse, turismi-, ettevõtlus- kui ka andragoogikavaldkonnas. Tänasel hetkel õpib Liis Tallinna Tehnikakõrgkoolis sotsiaaltööd. Liis räägib, et on varasemalt töötanud erinevates valdkondades, kuid toetuste spetsialisti kohal alustamine on esimene erialane töökogemus avalikus sektoris.

Haljala vallavalitsuse toetuste spetsialist Liis Kütt sõnab, et otsus toetuste spetsialisti kohale kandideerida tuli päris ruttu: „Kuna õpin sotsiaaltööd ja tegu on minu koduvallaga, siis kuulutust nähes pikalt ei mõelnud.". Liis sõnas, et on lootusrikas, et õpingud toetavad tema tööd sotsiaalvaldkonnas ning tal on võimalik vallaelanike heaolusse seeläbi panustada.

Toetuste spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on riiklike ja valla eelarvest finantseeritavate sotsiaal- ja haridusvaldkonna toetuste taotluste menetlemine, kodanike nõustamine sotsiaaltoetuste alastes küsimustes ning vallaelanike abistamine avalduste ja taotluste vormistamisel.

Liis sõnab, et tema ootuseid töökohale kirjeldavad märksõnad avatus, ausus ja usaldus. „Olen mõttelaadilt pigem lahenduste leidja kui vabanduste otsija, seega olen päris kindel, et vallavallavalitsuse kollektiivi mõttelaad sobitub sellega," selgitab Liis ning jätkab, et esimene töönädal möödus väga tempokalt: „Informatsiooni, mida tuleb kiiresti hoomata, on päris palju. Samas on praegune aeg ka väga põnev, kuna sotsiaalvaldkonna töökorralduses on toimumas mitmeid muudatusi.". Liisi sõnul oli vallavalitsuse kollektiivi poolt vastuvõtt soe ning juba esimestel päevadel tundis ta ennast meeskonda väga oodatult.

Vaba aega sisustab Liis lemmikhobide ja perega. „Mulle meeldivad käelised tegevused, mistõttu teen hobi korras kehakoorijaid ja käsitööseepe. Samuti naudin looduses viibimist ja mõistagi oma perega aja veetmist," kommenteerib Liis ning lisab, et perega koos püüavad nad avastada kaunist kodumaad ja üheskoos ka pikemaid reise välismaale ette võtta.

Liis on alates 2022. aasta veebruarist olnud ka vallavalitsuse kui täitevorgani liige. Esialgu jätkab Liis vallavalitsuse töös osalemist.

Vallavalitsuse meeskonnal on hea meel, et Liis on meie sekka tulnud. Soovime talle edu ja kordaminekuid!

 

Toetuste spetsialisti kontakt:
Liis Kütt
tel +372 5656 6931
e-post liis.kytt@haljala.ee
Liis töötab Haljala vallamajas aadressil Rakvere mnt 3, Haljala alevik.

Teate edastas:
Kent Kerner
Haljala valla kommunikatsioonijuht
tel +372 5194 7655
e-post kent.kerner@haljala.ee