« Tagasi

Haljala vallavalitsus kolib aprilli keskel rahvamaja hoonesse

Haljala vallavalitsus
PRESSITEADE
31. märts 2023

 

Tulenevalt Haljala alevikus asuva Haljala vallamaja võõrandamisest ja asutuste ümberpaigutamisest, kolib Haljala vallavalitsus aprilli keskpaigas rahvamaja hoonesse.

Haljala vallavanem Anti Puusepa sõnul oleme keerulisel ajal teinud olulisi otsuseid, et vallavaraga efektiivsemalt ringi käia: „Uue koolihoone valmimisega sai vallavalitsusele varakult selgeks, et meil tekib olukord, kus Haljala alevikus asuvad vallale kuuluvad hooned jäävad pooleldi kasutusse," selgitas vallavanem ning jätkas, et tänaste ümberkorralduste tulemusel tekib Haljalasse kaks olulist multifunktsionaalset hoonekompleksi – rahvamaja ning koolihoone koos võimla ja köstrimajaga.

Vallavanema sõnul on tänaseks ruumilahendus paigas ning rahvamajja mahub lisaks kultuuritegevusele edaspidi ka vallavalitsus ja noortekeskus. „Ma olen küll seda meelt, et see on positiivne ja pikaajalise mõjuga muutus," sõnas vallavanem Anti Puusepp, kelle sõnul on oluline ka see, et rahvamajja kolides paranevad nii vallavalitsuse töö- kui ka noortekeskuse tegutsemistingimused ja vähenevad hoonete ülalpidamiskulud.

Alates 18. aprillist asub vallavalitsus aadressil Tallinna mnt 13, Haljala alevik. Kuni 12. aprillini jätkab vallavalitsus tegutsemist ning kodanike vastuvõttu senises vallamajas aadressil Rakvere mnt 3, Haljala alevik.

Kolimisprotsessist tulenevalt on senine vallamaja suletud ja kodanikke vastuvõttu ei toimu 13. ja 17. aprillil 2023. Kodanikke teenindatakse nendel päevadel e-posti ja telefoni teel.

 

Lisainformatsioon:

Kent Kerner

Haljala valla kommunikatsioonijuht

tel 5194 7655

e-post kent.kerner@haljala.ee