« Tagasi

Haljala valla finantsjuhina alustas Mairi Uiboaed

Haljala vallavalitsus

11. september 2023

 

Alates 11. septembrist töötab Haljala vallavalitsuse finantsjuhina Mairi Uiboaed.

Mairi Uiboaed on lõpetanud Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli majandusarvestuse erialal ning töötanud alates 2012. aastast raamatupidamise valdkonnas. Viimased kolm aastat töötas Mairi Väike-Maarja vallavalitsuses rahandusosakonna juhatajana.

Mairi Uiboaed sõnas, et otsus Haljala vallavalitsuse meeskonnaga liituda tuli soovist areneda: „Kindlasti on väljakutse ja suur vastutus tänases olukorras, kus Haljala vald on, seda ametit pidada," selgitas uus finantsjuht, kuid lisas, et samas on see hea võimalus oma seniseid kogemusi ära kasutada, et hoolimata raskest olukorrast süsteemi paremaks muuta ja edasiviivaid lahendusi otsida. „Nagu öeldakse, siis head kriisi ei tohi raisku lasta," sõnas Mairi Uiboaed.

Milliste mõtetega asub Mairi Haljala valda tööle? „Muidugi loodan, et saan anda oma panuse valla arengusse. Samuti soovin head ja asjalikku koostööd kõigiga," kommenteeris Uiboaed.

Finantsjuhi peamised tööülesanded on seotud finantsteenistuse juhtimisega ning valla eelarvega. Finantsjuht koordineerib valla eelarvete, lisaeelarvete ning eelarvestrateegia koostamist ja analüüsib eelarve täitmist. Samuti on finantsjuhi vastutada finantsvaldkonna aruandlus ja majandusaasta aruande koostamine.

Tervitame vallavalitsuse meeskonna poolt Mairit ja soovime talle tööalaselt palju edu!

 

Finantsjuhi kontakt:

Mairi Uiboaed

tel 5787 7875

e-post Mairi.Uiboaed@haljala.ee

 

Teate edastas:

Kent Kerner

Haljala valla kommunikatsioonijuht

tel 5194 7655

e-post Kent.Kerner@haljala.ee