« Tagasi

Lääne-Virumaa töötukassa osakond kolib aprilli lõpus uutesse ruumidesse

 

Eesti Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna Rakvere büroo asub alates 29. aprillist Rakvere kesklinnas, aadressil Laada 22.  Kolimine tuli võtta ette, kuna senised ruumid hakkasid jääma kitsaks nii klientidele kui töötajatele. Kolimise tõttu on Rakvere büroo 26. aprillil suletud.

Eesti Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja Kristi Moldau märkis, et viimase kolme aastaga on töötukassa tegevussuunad ja sihtrühmad olulist täiendust saanud. „Töötukassa ei tegele enam ainult töötute inimestega, vaid toetab inimesi nii töö leidmisel kui ka töö hoidmisel.  Lisaks on töötukassa nõu ja jõuga toeks tööandjatele töötajate leidmisel ja nende oskuste arendamisel, hindab töövõimet, rehabilitatsiooniteenuse vajadust ning abistab vähenenud töövõimega inimesi töökoha leidmisel ja hoidmisel," rääkis Moldau. Selle aasta algusest lisandus koolinoorte karjäärinõustamine.

Senistes ruumides tegutseti aastast 2011, paljud teenusekonsultandid töötasid ruumipuuduse tõttu juba aasta jagu kõrvalmajas. Rakvere büroos on töötukassal 25 töötajat.

Uusi ruume otsiti üle kahe aasta ja juurde saadi umbes 150 ruutmeetrit. „Uued ruumid asuvad kesklinnas ja bussijaama vahetus läheduses, mis on inimestele kindlasti senisest mugavam," lisas Moldau.

Esinduse lahtioleku ajad ei muutu, täpsemat infot saab töötukassa kodulehelt või infotelefonilt 15501.

 

Lauri Kool
Eesti Töötukassa kommunikatsiooniosakonna peaspetsialist