Aaspere, Sauste ja Vanamõisa bussipeatuste asukohad muutuvad

19.10.20

Alates 26. oktoobrist 2020. a minnakse Vanamõisa ja Aaspere liiklussõlmes üle uuele liikluskorraldusele ja sellega seoses muutuvad alates 26.10.2020 Tallinn-Narva maanteeäärsed Aaspere, Sauste ja Vanamõisa bussipeatuste asukohad.

Peamised muudatused alates 26.10 bussiliinidega seoses:

  • Olemasolevad Tallinn-Narva maanteeäärsed Aaspere, Sauste ja Vanamõisa bussipeatuste asukohad muutuvad. Aaspere peatus on üle viidud Aaspere liiklussõlme rampidele, Sauste ja Vanamõisa peatused on üle viidud Rõmeda-Põdruse teele. 
  • Kommertsliinid teenindavad kliente Aaspere ja Haljala bussipeatustes.
  • Kohalikud liinid kulgevad mööda kõrvalmaanteid (vt skeeme: AaspereVanamõisa, Sauste).
  • Bussipeatustesse liikumiseks on võimalik kasutada Aaspere liiklussõlme- ja Vanamõisa viadukti kõnniteid ning Sauste tunnelit.

 

Liin nr 25   Käsmu - Võsu - Viitna - Haljala - Rakvere

Liin nr 48  Palmse - Viitna - Leltsi - Rakvere  Väljub Rakverest viis minutit varem varasema

6:15 asemel kell 6:10

Liin nr 61 Kadrina - Loksa - Rakvere

Liin nr 62 Rakvere - Viitna -Käsmu - Vihula - Ravere

Sõiduplaanid ja info:        www.peatus.ee            www.ytkpohja.ee

Toimetaja: RIINA MUST
« Tagasi

Ühisnädal otsib sündmusi

26. novembrist kuni 2. detsembrini korraldab Maakondlik Arenduskeskuste võrgustik koostöös partneritega kuuendat korda kodanikuühiskonna nädalat „Ühisnädal".

Korraldajad kutsuvad kõiki ühendusi, kogukondi, ettevõtteid ja aktiivseid kodanikke korraldama sündmusi, et haarata tegevustesse kõik Eestimaa kodanikud ja seeläbi tähistada kodanikuühiskonna sajandat tegutsemisaastat.

"Soovime näidata, kuhu on inimeste koostöö ja hoolivus meie ühiskonna viinud," kommenteeris  Ühisändalat maakondlike arenduskeskuste turunduse projektijuht Riina Nõupuu. „Ehkki seltsiliikumise ajalugu ulatub lausa 18. sajandisse, võttis 26. novembril Maanõukogu vastu määruse Eesti kodakondsuse kohta. Nii ongi sündmuse keskseks teemaks on 100 aastat kodanikuühiskonda."

Ühisnädalale on planeeritud üle Eesti palju põnevaid sündmusi, kus tutvustatakse inimeste omaalgatuslikke ettevõtmisi ja räägitakse kodanikuühiskonna tähtsusest ja rollist riigi arengus.

„Tegemist on meie kõigi suure pidupäevaga," märkis Nõupuu. „Seetõttu ootame vabaühendusi, ettevõtjaid, kodanikke esitama sündmusi Ühisnädala kavasse!"

Enda sündmustest on võimalik anda märku kuni 11. novembrini 2018 Ühisnädala veebiaadressil: http://uhisnadal.ee/esita-enda-sundmus/

Ühisnädala toimumist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja EV100 toimkond.

 

Lisainfo:

www.uhisnadal.ee