Valdkonna kontaktid

12.04.19

Haljala Vallavalitsus
Reg. nr 75013144

Mere tn 6
Võsu alevik
45501, Lääne-Virumaa

Tel: 325 8630 ja 510 6244
E-post: haljala@haljala.ee

Teenuskeskus Haljalas
Rakvere mnt 3
Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa

Tel: 327 8220 ja 56566930
Faks: 327 8221

 

 

 

 

Kristi Aron
Abivallavanem
Telefon: 327 8233, 551 8626
E-post: 
kristi.aron@haljala.ee
 


 

 

Greete Toming
Haridus- ja noorsookomisjoni esimees
Telefon: +372 5695 0532
E-mail: greete.toming@gmail.com


Ivo Tupits
Haljala Kooli direktor
e-post: ivo.tupits@haljala.edu.ee 

Haljala Kooli üldkontaktid: +372 325 0900, +372 5620 6929
e-post: kool@haljala.edu.ee
www.haljala.edu.ee

Liina Altrof
Võsu Kooli direktor
e-post: liina.altroff@vosukool.ee 

Võsu Kooli üldkontaktid: +372 323 8390
+372 5649 5863
e-post: info@vosukool.ee 

www.vosu.edu.ee
 

 

 

 

 

 

 

Elisabeth Orgmets
Haljala Noortekeskus - Noorsootöötaja

Aadress: Tallinna mnt 8, 45301 Haljala

Telefon: 3250140
E-post: noortekas@haljala.ee
Kodulehekülg: https://www.facebook.com/Haljala.Noortekeskus

Avatud: E - N kella 13:30 - 19:30
  R 12:00 - 18:00
  L ja P suletud
 

 

 

Võsu Noortetuba
Raili Seiton
Mere 6, Võsu alevik

Telefon: 325 8649
E-post: raili.seiton@haljala.ee
F
B: Võsu Noortetuba

 

 

 

Haljala Lasteaed Pesapuu
Riina Tamberg - juhataja

+372 325 0412 
+372 5646 3478

lasteaed@haljalalasteaed.ee

www.haljalalasteaed.ee

 

 

Võsu lasteaiarühm         

+372 5912 7966

paasupesa@vosukool.ee  

          

Võsupere lasteaiarühmad          

+372 5750 2375

+372 5871 8350

kullaterad@vosukool.ee;

roomupallid@vosukool.ee 

       

Vihula lasteaiarühm      

+372 5886 7320

sarasilmad@vosukool.ee