Valdkonna kontaktid

NIMI

AMET

TELEFON

E-POST

Anneli Kivisaar

arendus- ja kogukonnaspetsialist

+372 525 1127

anneli.kivisaar@haljala.ee

Kristi Tomingas

haridusjuht

(haridus- ja kultuuriosakonna juhataja)

+372 5361 8907

kristi.tomingas@haljala.ee

Kent Kerner

avalike suhete spetsialist

+372 5194 7655

kent.kerner@haljala.ee


Haljala Rahvamaja

Martti Samolberg

juhataja

+372 325 0444; 5646 3471

rahvamaja@haljalavald.ee

Eleri Aitman

kunstiline juht

+372 5615 2786

eleri.aitman@haljalavald.ee


 

Haljala Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjon

Krista Keedus

esimees

+372 507 9077   

krista.keedus@eesti.ee

Urmas Osila

aseesimees

+372 501 3063  

urmas.osila@gmail.com

üldmeil

 

 

ksk@haljala.ee

Haljala Vallavolikogu kogukonnakomisjon

Triin Toming

esimees

+372 5698 8900  

triin16@gmail.com

Urve Kingumets

aseesimees

+372 5649 7443

urve.kingumets@mail.ee

üldmeil

 

 

kkk@haljala.ee