Ametnikud

19.03.21
NIMI AMET TELEFON E-POST
Airi Öösalu sotsiaaltöö juht 5646 2167 airi.oosalu@haljala.ee
Urve Vogt sotsiaaltöö spetsialist 5656 6931 urve.vogt@haljala.ee 
Eha Veem sotsiaaltöö spetsialist 5669 4345 eha.veem@haljala.ee
Malle Laos sotsiaaltöötaja 5660 6850 malle.laos@haljala.ee 
Helgi Vassar lastekaitse spetsialist 5344 8069 helgi.vassar@haljala.ee
Marge Tambik sotsiaaltöö tugiisik 5664 4131 marge.tambik@haljala.ee
Katrin Lille sotsiaaltöö tugiisik 5663 2439 katrin.lille@haljala.ee

 


 

Haljala Vallavolikogu sotsiaalkomisjon

Margus Punane

esimees

504 9998

margus.punane@uusmaa.ee

Aide Veinjärv

aseesimees

5665 5260

aide.veinjarv@gmail.com

üldmeil

 

 

sk@haljala.ee

 

 

Toimetaja: KENT KERNER