Varade publitseerija

Võsu Südasuve Challenge medalid püüdlevad taas aasta kaunimate sekka

Viking Line Eesti Ööjooksu kolme sündmust ja Võsu Südasuve Challenge´t (endine Võsu Südasuve Maraton) korraldav meeskond on ette valmistamas 19. juulil Võsul teistkordselt toimuvat väljakutset, kus 10 km pikkusel distantsil võtavad mõõtu kuni 500 inimest.

Nii nagu tänapäeval kombeks ja osalejate poolt sageli oodatud, on ka sel võistlusel lõpetajaid ootamas kaunis erikujundusega medal. Ööjooksu meeskonna kõikide sündmuste medalid on disainer Jule Käen-Tormi loomingu vili ning need on eelnevatel aastatel leidnud jooksjate seas palju positiivset äramärkimist. Osalejate tagasiside on toonud kaunite medalite autoreile ka rohkelt tunnustust ja auhinnalisi kohti.

Täna hommikul Võsul kohale jõudnud medalid on midagi sellist, mille puhul võib taaskord kinnitada, et osalejad pettuma ei pea. Kas sellest saab ka 2020. aasta üks kaunima medali tiitli nõudlejatest, seda näitab aeg.

Koht: Start/Finiš Võsu rannajoonel. Rada kulgeb Võsu-Käsmu sõiduteel, Käsmu-Võsu kergliiklusteel, Võsu rannaalal ja läbitakse Võsu asulat

Aeg: 19.07.2020 kell 11.00 – 13.30

Kontaktisik: Marko Torm, +372 53364289, marko@eestimaraton.ee

 

Lisatud: 2020 Võsu Südasuve Challenge medal

Autor: Jule Käen-Torm, Rakvere Loovuskeskus