« Tagasi

Haljala vald jagas vabariigi aastapäeval tunnustusi

Haljala Vallavalitsus otsustas 10. veebruari istungil tunnustada tänukirjaga inimesi, kelle tegevus on kogukonna poolt hinnatud. Haljala valla tänukiri on tänuavaldus isikule, kes on saavutanud märkimisväärseid tulemusi oma töös või andnud panuse valla elu edendamisele.

Haljala Vallavalitsus tunnustab valla tänukirjaga Kelly Vaske, Margus Ristit, Võsu Südasuve Challenge korraldusmeeskonda, Mari-Liis Vohlit, Olev Lippu ja Anett Kulbinit.

Kelly Vask - märkimisväärsete tulemuste eest muusikavaldkonnas

Kelly on lõpetanud 2015. aastal Haljala Kooli ning erialase hariduse omandanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. Kelly on saavutanud märkimisväärseid tulemusi muusikavaldkonnas. 2019. aastal võitis ta Noortebändi konkursi. 2020. aastal ilmus Kelly esimene lühialbum „she sin(g)s". Täna töötab Kelly muusikaõpetajana.

Margus Risti - sotsiaalmeediagrupi "Võsu rahvas" loomise, haldamise ja arendamise eest

Margus on sotsiaalmeediagrupi Võsu rahvas loomise taga. Tänu temale on see grupp kujunenud Võsu piirkonna elanike üheks peamiseks infoallikaks. Tänaseks on sotsiaalmeediagrupil Võsu rahvas üle 4200 liikme.

Võsu Südasuve Challenge korraldusmeeskond - spordivaldkonna järjepideva edendamise eest

Neli aastat Võsu Südasuve Maratoni nime all toimunud tervisespordi sündmus tegi 2018. aastal hingetõmbepausi, et naasta 2019. aastal edukalt uue sündmusena „Võsu Südasuve Challenge," mille üheks käivitavaks jõuks oli korraldajate soov võtta kasutusse Eesti üks kaunimaid kergliiklusradu Võsu-Käsmu suunal. Koroonaviiruse levikust tingitud keerulises olukorras saadi  sündmuse korraldamisega turvaliselt ja ohutult hakkama.

Enam kui viissada osalejat üle Eesti ja lähivälismaalt tervitasid võimalust taaskord sportida looduskaunis kohas. Sündmuse külastajad viisid Võsu vaimsust laiali üle Eesti, jättes samal ajal koos kaaslastega oma toetuse kohalikku teenindussektorisse.

Mari-Liis Vohli -  Käsmu küla laste mänguväljaku rajamise eestvedaja

Mari-Liis on Käsmu kandikogu liige ja Käsmu Külaseltsi eestvedaja. Talle läheb väga korda, kuidas Käsmu külal läheb ja võimalusel annab alati oma panuse, et külal ikka paremini ja paremini läheks. Tänu Mari-Liisile on nüüd Käsmu külas üks vahva mänguväljak, kus terve küla lapsed toredalt aega veeta saavad.

Olev Lipp – tänu kelle entusiasmile on Haljala Kooli esindajad saavutanud korduvalt üleriigilisel koolinoorte laskmisvõistlustel individuaalseid ja meeskondlike medalivõite

Olev Lipp on olnud pikaaegne koolijuht ning täna tegutseb ta koolinoorte laskeringi juhendajana. Olev Lipu eestvedamisel on õpilased saavutanud korduvalt koolidele suunatud laskmisvõistlustel märkimisväärseid tulemusi.

Anett Kulbin - märkimisväärsete tulemuste eest muusikavaldkonnas

Lauljanna Anett Kulbini nimi ei ole võõras enam ilmselt kellelegi. 2021. aasta Eesti Muusikaauhindade jagamisel kõlas tema nimi päris mitu korda – kahel korral võitjana ning ühel korral nominendina. Anett on Eesti aasta naisartist ja aasta popartist, nomineeritud oli ta aasta albumi kategoorias. Võsu elanikud võivad Anetti kohata üpris tihti, kuna tema pere maakodu asub just seal.  

Õnnitleme kõiki tänukirja saajaid tunnustuse pälvimise puhul!

 

Vallavanem Ivar Lilleberg andmas tänukirja üle Mari-Liis Vohlile. Foto: Haljala vallavalitsus

Margus Risti sai tänukirja kätte koduuksel. Foto: Haljala vallavalitsus