Haljala vald purjetas Põhjaranniku regati parimaks

10.-12. juuni toimus Põhjaranniku regatt, kus eraldi klassis võistlesid omavalitsused. Lääne-Virumaalt võtsid osa maakonna mereäärsed vallad – Haljala ja Viru-Nigula.

Haljala vald osales regatil purjejahiga Casperwiek, mille kapteniks on Ruudo Liis. Tänu kaptenile ja meeskonnale purjetati regatil valdade arvestuses esimesele kohale.

Haljala valda esindasid Põhjaranniku regatil Haljala alevikuvanem Margus Laigu, vallavanem Ivar Lilleberg, vallavolikogu liige Triin Toming, vallaametnikud Merje Verhovitš, Martti Sikka, Avo Bergström, Kent Kerner, Riina Must koos tütrega ja Võsu aleviku esindajana Monika Salu. Kõik Haljala valla meeskonnaliikmed peale kapteni purjetasid elus esimest korda. Seda suurem oli rõõm poodiumikohale saamisest.

Haljala vallavanem Ivar Lilleberg tundis suurt heameelt, et Põhjaranniku regatil Haljala valla esindustiim osales. „Uhke tunne oli osaleda mereäärse vallana meie oma vallas toimuval purjetamisvõistlusel ning saavutada omavalitsuste arvestuses esimene koht. Tänan kõiki, kes väljakutse vastu võtsid ja purjetamas käisid," sõnas vallavanem, „Kõige suuremad tänusõnad kuuluvad aga kapten Ruudole, kes meid oma meeskonda võttis."

 

Õnnitleme ka Viru-Nigula valla meeskonda, kes Põhjaranniku regatil auväärt teise koha sai!