« Tagasi

Haljala vald rentis sotsiaalosakonnale kaks uut sõidukit

 

8. oktoobril andis Autospiriti esindaja Haljala vallale üle kahe uue sõiduauto võtmed. Sõidukeid, millest üks hakkab teenindama Võsu ning teine Haljala piirkonda, hakkavad kasutama vallavalitsuse sotsiaalosakonna töötajad.

Haljala vallavanem Ivar Lilleberg sõnas, et sõidukite rentimise vajadus ilmnes, kui üks elektriauto neljast tehnilistel põhjustel vähemaks jäi. „Elektriautod jäävad endiselt kasutusse, kuid sügisel ja talvel kasutame neid edaspidi vähem, kuna jahedamal aastaajal pole nende kasutamine kõige otstarbekam," lausus vallavanem.

Vallavalitsuse sotsiaaltööspetsialist Urve Vogt rõõmustas uue tööauto üle väga ja täheldas, et talvele on uue autoga kindlam vastu minna. „Elektriautod, mida nii Võsul kui ka Haljalas kasutame, on üldiselt töökindlad ja mugavad, kuid talvel hakkab nendega sõites jahe," kommenteeris uute sõidukite vajalikkust Vogt ja lisas, et esimesed töösõidud on uue autoga juba tehtud.

26. augustil Riigihangete registris avaldatud hanke „Kahe sõiduki rentimine Haljala Vallavalitsusele" võitis SEB Liising AS koostöös Autospirit AS-iga.