« Tagasi

Haljala vald tegi eesliinitöötajatele ja vallaelanikele kingituseks virtuaalkontserdi

Haljala vallavalitsus

PRESSITEADE

20. detsember 2020

 

Haljala vallavalitsus soovis tänada saabuvate pühade eel kõiki inimesi, kes on andnud oma panuse koroonakriisiga võitlemisse või kelle igapäevane tegevus on sellel aastal olnud raskendatud.

Tänuavaldusena pani vallavalitsus kokku kingipakid, mis 18. detsembril suuremas osas inimestele ja asutustele kohale toimetati. Nimekiri kingituste saajatest pandi kokku koostöös kandikogudega. „Kaasasime sisendi saamiseks kandikogud, mistõttu kuulub kingipakkide saajatele meie kogukondade tänu ja tunnustus. Kingipakid said perearstid, õpetajad, poetöötajad, turismiettevõtjad ja paljud teised, kelle panust hindavad kõrgelt nii vallavalitsus kui ka kandikogud," sõnas Haljala vallavanem Ivar Lilleberg.

Olulise tähtsusega oli kingipakis jõulukaart, kuhu oli sisse kirjutatud veebiaadress, millelt avanes vallavalitsuse videotervitus. „Kuna erilise aasta tõttu pole võimalik füüsiliselt ühte saali koguneda, otsustasime eelkõige eesliinitöötajatele, kuid ka kõikidele vallaelanikele teha kingituseks virtuaalkontserdi," lausus Haljala vallavanem.

Virtuaalkontserdil esines vallarahvale kohalik muusik ja Toolse külavanem Kaire Rapur, kelle sõnul on tal siiralt hea meel, et sellises projektis kaasa lüüa sai. „Lõppev aasta on muusikute jaoks olnud äärmiselt keeruline ja iga esinemine, olgu see siis kasvõi virtuaalne, valmistab palju rõõmu," sõnas Rapur, „virtuaalkontserdi avalikustamise järgselt on tulnud palju kiidu- ja tänusõnu, mis teeb ettevõtmise veelgi erilisemaks".

Videotervitus ja virtuaalkontsert valmisid tänu Sagadi Mõisale ja Saundland OÜ-le.

 

Haljala vallavanema videotervitust ning Kaire Rapuri virtuaalkontserti saab vaadata veebiaadressilt: https://www.haljala.ee/joulutervitus