« Tagasi

Haljala vallavalitsuse meeskonnaga liitus uus majandus- ja hankejuht

Alates 2. novembrist töötab Haljala vallavalitsuses majandus- ja hankejuhi ametikohal Arvo Sirel.

Arvo on õppinud nii maaparanduse mehhaniseerimist, Räpina Aianduskoolis keskkonnakaitset kui ka Tartu Ülikoolis keskkonnakorraldust ja planeerimist. „Tööd alustasin maaparanduse mehhaniseerimise valdkonnast, kus töötasin meistri ja töödejuhatajana. Edasi suundusin erasektorisse müügitöö peale," kirjeldab oma varasemat töökogemust uus majandus- ja hankejuht. Arvo viimasteks tööandjateks on olnud Kohtla-Järve Linnavalitsus, Terviseamet ja Lüganuse Vallavalitsus.

Küsimusele, miks otsustas Arvo just Haljala valla majandus- ja hankejuhi kohale kandideerida, vastab ta, et kandideerimisotsus tuli viimasel hetkel, kuid peamisteks põhjusteks olid positiivne kuvand vallavalitsuse meeskonnast ning Haljala vallale omane kaunis loodus.

Majandus- ja hankejuht Arvo Sireli tööks on juhtida vallavalitsuse majandus- ja planeerimisosakonda. Oluline osa Arvo tööst on korraldada hankeid ja vallavara heaperemehelikku valitsemist, samuti tegeleb ta tänavate korrashoiu tagamisega.

Vabal ajal harrastab Arvo tervisesporti ujumise ja jalgrattasõidu näol. Koos koeraga võetakse tihti ette ka pikad jalutuskäigud kodukandis.  

Arvo ütleb, et esimesed muljed meeskonnast ja kogu vallast on olnud eranditult positiivsed. „Minu ootused uuele ametikohale on üsna tavapärased – loodan, et töörõõm püsib jäädavalt ja mul õnnestub anda oma panus Haljala valla arengusse," sõnab Arvo Sirel.

 

Majandus- ja hankejuht Arvo Sireli kontakt:

tel +372 327 8238; +372 5621 7200

e-post arvo.sirel@haljala.ee