« Tagasi

Haljala Vallavolikogu hakkavad juhtima Veiko Veiert ja Annes Naan

Haljala vallavalitsus

PRESSITEADE

16.11.2021

 

16. novembril 2021 toimus Võsu Rannaklubis Haljala Vallavolikogu II koosseisu esimene istung, kus valiti volikogule esimees ja aseesimees.

Haljala Vallavolikogu esimeheks valiti 11 häälega Veiko Veiert (Valimisliit Maheda) ja aseesimeheks 14 häälega Annes Naan (Valimisliit Vaba Vallakodanik).

Uus Haljala Vallavolikogu esimees Veiko Veiert tänas vallavolikogu liikmeid usalduse eest. „Volikogu juhtimisel olen aus ja koostööaldis. Kutsun kindlasti opositsiooni koostööle, et volikogu töö oleks järgmisel neljal aastal konstruktiivne ja sisukas," sõnas värskelt valitud volikogu esimees, kes avaldas lootust, et volikogu istungid toimuvad nii kaua ikkagi füüsiliselt, kui viiruselevikuga seotud olukord seda võimaldab.

Vallavolikogu esimees Veiko Veiert tänas valimiskomisjoni hea töö eest hääletamiste läbiviimisel. „Tänan ja avaldan kiitust ka eelmise koosseisu volikogu esimees Vello Väinsalule volikogu töö juhtimise eest," sõnas Veiko Veiert.

Volikogu esimehe kandidaadiks esitati ka vallavolikogu liige Triin Toming (Valimisliit PLAAN A), kes kogus neli häält.

Volikogu esimees Annes Naan tänas volikogu liikmeid usalduse eest ja avaldas lootust, et saab oma varasema kohaliku omavalitsuse töö kogemusega volikogu esimehele volikogu juhtimisel toeks olla. „Soovin volikogule tulemuslikku koostööd," sõnas ametisse valitud aseesimees Annes Naan.

Haljala Vallavolikogus on 17 kohta. Haljala vallas moodustasid kohalike valimiste järgselt koalitsiooni Valimisliit Maheda, Eesti Reformierakond ja Valimisliit Vaba Vallakodanik. Volikogus kuulub koalitsioonile 17 kohast 10.