« Tagasi

Lääne-Virumaa aasta teod ootavad tunnustamist

Ajaleht Virumaa Teataja ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) kuulutavad välja konkursi selgitamaks välja maakonna 2021. aasta silmapaistvaimat tegu.

Lääne-Virumaa aasta teo tiitel antakse välja kahes kategoorias: isikuteo ja ettevõtte/asutuse/organisatsiooni ehk ühisteo kategoorias. Aasta teo valimisel lähtutakse järgmistest kriteeriumidest: eriline edu; vajalik ja kordaläinud suurüritus; oluline ehitis või loominguline saavutus; paik või asi, mida võib pidada 2021. aasta märgiks. Aasta teo tiitli vääriline on tegu või üritus, millest räägitakse ka tulevikus kui märgist kodukülas, -vallas, -linnas, -maakonnas.

Kandidaatide esitamiseks tuleb hiljemalt 3. detsembriks (kaasa arvatud) saata Virumaa Teataja toimetusse kiri, kus on märgitud tunnustust vääriv tegu ja põhjus, miks tuleks seda esile tõsta, samuti tegija nimi ja kontaktandmed. Kandidaate võivad esitada nii üksikisikud kui organisatsioonid ja asutused. Kirjalikud ettepanekud palume saata Virumaa Teataja toimetusse aadressil Laada 27, 44310 Rakvere või meiliaadressil eva.samolberg-palmi@virumaateataja.ee.

Aasta teo toimkond valib pärast 3. detsembrit välja rahvahääletusele minevad nominendid, seejärel avaldatakse need hääletamiseks. Toimkonda kuuluvad Virumaa Teataja, VIROL-i ja Lääne-Virumaa keskraamatukogu esindajad. Hääletamine kestab kolm nädalat ning hääletada saab meilitsi, kirja teel ja kõikides maakonna raamatukogudes. Konkursi võitjaid autasustatakse pidulikul vastuvõtul uuel aastal.

Loe lisaks veebilehelt: https://virumaateataja.postimees.ee/7382111/aeg-saravad-teod-ausse-tosta

 

Allikas: Lääne-Viru Omavalitsuse Liit