« Tagasi

Võsu rannas algavad lastele tasuta võrkpallitreeningud

Eesti Võrkpalli Liit alustab koostöös nelja Lääne-Virumaa omavalitsuse ja AS-iga Swedbank lastele mõeldud tasuta treeningutega. Haljala vallas toimuvad treeningud Võsu rannas teisipäeviti ja neljapäeviti.

Projekt "Võrkpallisuvi 2021" on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnumatele 9-14aastastele lastele, kellele meeldib võrkpallimäng või soov spordialaga tutvust teha.

Treeningud toimuvad 28. juunist kuni 31. augustini Võsu rannas teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.00-17.30. Treenerid Tony Tammiksaar ja Mario Vool. Kontakt: Toni Tammiksaar, tel 5663 7000, e-post tony.tammiksaar4@gmail.com.

„Võrkpallisuvi 2021" on heaks sissejuhatuseks 1.-9. septembrini Tallinnas Saku suurhallis toimuvale EM-i finaalturniirile, millel osaleb ka Eesti koondis.

Eesti Võrkpalli Liidu noortetöö arendusjuhi Rando Soome sõnul tahab Eesti Võrkpalli Liit tasuta treeningutega innustada lapsi ka suvel liikuma ja võrkpalliga lähemat tutvust tegema. „Loodetavasti leiavad suviti võrkpallitrennides osalevad lapsed ka sügisel tee oma kodukoha lähedal olevatesse treeningrühmadesse. Lisaks on "Võrkpallisuvi 2021″ suurepärane võimalus maale vanaema juurde minnes osaleda seal ka kohaliku valla treeningutel," ütles Soome.

Suvetreeningutes osalevad vallad saavad projekti ühelt toetajalt Swedbankilt kingituseks kvaliteetseid võrkpalle ning treeninguid külastavad Eesti tippmängijad ning EM-i maskott Ace.

Kokku toimuvad üle Eesti treeningud 17 omavalitsuses - Tallinnas, Jõgeva vallas, Viljandis, Võrus, Võru vallas, Tartus, Tartu vallas, Kambja vallas, Nõo vallas, Rakveres, Rakvere vallas, Haljala vallas, Kadrina vallas, Hiiumaa vallas, Saaremaa vallas, Elva vallas ja Viimsi vallas.

 

Lisainformatsioon:

Rando Soome

noortetöö arendusjuht

Eesti Võrkpalli Liit

tel 5342 9052

e-post rando@volley.ee

www.volley.ee