Haljala Vallavolikogu II koosseis

8.12.21
Volikogu meililist: volikogu@haljala.ee. Aadressile saadetud kiri jõuab kõikide volikogu liikmeteni.

 

Haljala Vallavolikogu II koosseis

Foto

Ees- ja perekonnanimi

Telefon

E-posti aadress

Valimisliit/erakond

Veiko Veiert

volikogu esimees

516 7185

veiko@vlv.ee

VL Maheda

Annes Naan

volikogu aseesimees

5669 6189

annes.naan@mail.ee

VL Vaba Vallakodanik

Leo Aadel

506 8620

leo.aadel@gmail.com 

VL Parim Koduvald

 

Leo Bergström

5664 4055

leobergstrom63@gmail.com

EKRE

Annika Hallimäe

523 8622

mann.annika@gmail.com

VL Vaba Vallakodanik

 

Ahti Järve

5342 7135

ahti.jarve@gmail.com

VL Vaba Vallakodanik

 

Liis Kütt

5648 8223

liiskytt@outlook.com

VL PLAAN A

 

Margus Laigu

514 9943

margus.laigu@gmail.com

VL Maheda

 

Rainer Lille

516 5880

rainerlille1@gmail.com

VL Maheda

 

Swen Pahkla

510 2390

swen.pahkla@gmail.com

VL PLAAN A

 

Anti Puusepp

526 4235

anti.puusepp@palms.eu 

VL PLAAN A

 

Greete Toming

5695 0532

greete.toming@eesti.ee

Reformierakond

 

Triin Toming

5698 8900

triin16@gmail.com

VL PLAAN A

 

Marko Torm

5336 4289

marko@eestimaraton.ee

Reformierakond

 

Andres Truman 5805 3482 andres.truman@gmail.com Reformierakond  

Aarne Vaik

529 7135

muuseum@kasmu.ee

EKRE

Raavo Vask

5647 5669

raavo4@gmail.com

VL Maheda