« Tagasi

Aita viia noorte hääl otsustajateni! Kandideeri Haljala valla noortevolikogusse!

Oled Haljala vallas sissekirjutust omav või Haljala valla koolides õppiv 12-26-aastane noor? Soovid kaasa rääkida noori puudutavatel teemadel, korraldada ja planeerida noorte laialdasemat kaasamist läbi erinevate ürituste ja tegemiste? Soovid, et koduvallas noorte elu huvitavamaks muutuks? Tahad täiendada oma kogemuste ja tutvuste pagasit?

Kui vastasid vähemalt ühele neist küsimustest jaatavalt, siis ootame just Sind osalema Haljala valla noortevolikogu valimistel!

Kandideerida saavad kõik Haljala valda sissekirjutust omavad ning meie valla koolides (Haljala Kool, Võsu Kool) õppivad 12-26-aastased noored.

Kandideerimisavaldusi saab esitada kuni 29. oktoobrini, toimetades avalduse Haljala valla noorsootöötajate kätte (Haljala Noortekeskus – Elisabeth Orgmets, Võsu noortetuba – Raili Seiton). Kandideerimisavalduse vormi saad noortekeskusest noorsootöötajalt või valla veebilehelt www.haljala.eeKandideerimisavalduse allkirjastab noor ise lapsevanema nõusolekul. Digitaalselt esitatud avaldus tuleb digitaalselt allkirjastatult saata e-posti aadressile haljala@haljala.ee.

Noortevolikogu valimiskomisjon