Kontaktid

14.10.20

Haljala Vallavalitsus
Reg. nr 75013144
Mere tn 6, Võsu alevik
45501 Lääne-Virumaa

Üldtelefon: 325 8630 ja 5106244

E-post: haljala@haljala.ee


 

Teenuskeskus Haljalas

Rakvere mnt 3, Haljala alevik
45301 Lääne-Virumaa
Üldtelefon: 327 8220 ja 5336 4212

Vallamaja ja teenuskeskuse lahtiolekuajad:

E             8:00 – 16:00
T             8:00 – 17:00
K             8:00 – 16:00
N            8:00 – 17:00
R             8:00 – 14:00

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäev kell 8:00 – 16:00. 

Muudel aegadel palume ametnikega kohtumiseks aeg
kokkuleppida telefoni või e-posti vahendusel.

Arvelduskontod:
SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010

 

 

 

Vallavalitsusele palume arved saata e-arvena vastavalt standardile (XML-formaadis)

Arved palume esitada Haljala Vallavalitsuse registrikoodiga 75013144 ja arvetel palume ära märkida kontaktisiku nimi (Haljala Vallavalitsuse esindaja nimi ja struktuuriüksus/allasutus), kes on kauba või teenuse tellinud.

E-arvete kohta saab lugeda Rahandusministeeriumi lehelt.


Volikogu liikmete kontaktid
Komisjonide kontaktid
Vallavalitsuse liikmete kontaktid
Vallaametnike kontaktid

 

Kohapeal vastuvõtt ainult eelregistreerimisega.

Toimetaja: RIINA MUST

Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

23.11.20
Amet Nimi Kontakttelefon E-post

Teenistuskoha asukoht

ja vastuvõtu aeg 

Vallavanem

 

Ivar Lilleberg

551 0076

 


ivar.lilleberg@haljala.ee

Vastuvõtt etteregistreerimisel

VÕSU

E 11 -12.30 

HALJALA

E 13 -14.30 

 

Vallasekretär

Vastutusala:

Teabe- ja andmehaldus, andmekaitse, infoturve

 

Riina Must
Riina Must

327 8223
508 9464

 

riina.must@haljala.ee

 

Haljalas 

E, N kell 13-15

Kantseleispetsialist

Vastutusala: personal, volikogu ja volikogu komisjonide töö, andmekaitse

Marika Sundla


327 8225

 

marika.sundla@haljala.ee Haljalas

Teabespetsialist

Vastutusala: dokumendihaldus, pereregistri toimingud, Haljala veopiirkonna jäätmeregister, ehitisregister, maamaksuregister

Marju Kirsipu
Marju Kirspu

327 8220
5336 4212

 

marju.kirsipu@haljala.ee

Haljalas

E, K 9-16

T, N 9-17

R 9-14

Teabespetsialist

Vastutusala:

dokumendihaldus, pereregistri toimingud, Võsu veopiirkonna jäätmeregister, 

Ingrid Nurmsalu

325 8639

510 6244

 

ingrid.nurmsalu@haljala.ee

 

Võsul

E, K 9-16

T, N 9-17

R 9-14

Haridusjuht

Vastutusala: haridus, kultuur ja  noorsootöö

Kristi Tomingas

325 8637

 

kristi.tomingas@haljala.ee

Võsul
Avalike suhete spetsialist Katrin Kivi
Katrin Kivi

327 8227

Teenistussuhe ajutiselt peatunud 

Asendab haridusjuht Kristi Tomingas tel 325 8637

Kiireloomulised küsimused ja vallalehe kaastööd palume saata e-posti aadressile leht@haljalavald.ee 

katrin.kivi@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltöö juht Airi Öösalu

56462167

325 8644

 

airi.oosalu@haljala.ee

 

Võsul
Sotsiaaltööspetsialist Urve Vogt
Urve Vogt

327 8226
5656 6931

 

urve.vogt@haljala.ee Haljalas
Sotsiaaltööspetsialist Eha Veem
Eha Veem

325 8644
5669 4345 

 

 

eha.veem@haljala.ee Võsul
Sotsiaaltööspetsialist Malle Laos

327 8226
5660 6850

 

malle.laos@haljala.ee   Haljalas
Lastekaitsespetsialist  Helgi Vassar

327 8224

5344 8069

 Puhkab 21.12. – 31.12.20

helgi.vassar@haljala.ee

Haljalas
Finantsjuht    Sirje Laigu

325 8636

sirje.laigu@haljala.ee

 

Võsul
Pearaamatupidaja Merike Hunt

327 8228

merike.hunt@haljala.ee Haljalas

Majandus- ja hankejuht

 

 

Arvo Sirel

327 8238

5621 7200

arvo.sirel@haljala.ee

Võsu

Majandusspetsialist Ametikoht täitmata      
Arendus- ja kogukonnaspetsialist Anneli KivisaarAnneli Kivisaar

525 1127

 

anneli.kivisaar@haljala.ee Võsul
Ehitusspetsialist Heldur Veidenbaum
 

327 8229

5669 4496

heldur.veidenbaum@haljala.ee

Haljala

 

Planeerimis- ja keskkonnaspetsialist

 

Kuldar Pärn

325 8643
505 1127

 

kuldar.parn@haljala.ee Võsul

Järelevalvespetsialist

 

Tiit Jõgi   
Tiit Jõgi

509 8813

 

tiit.jogi@haljala.ee

Haljalas

E 9-12

Maakorraldusspetsialist Siiri Püss
Siiri Püss

327 8231
5695 5673

 

siiri.pyss@haljala.ee

Haljalas

E 9-16

Võsul

T eelneval kokkuleppel

Noorsootöötaja Raili Seiton

325 8649

vosu.noortekas@haljalavald.ee 

Võsul
Noorsootöötaja  Elisabeth Orgmets

325 0140  

haljala.noortekas@haljalavald.ee Haljalas
         
         
Majandusspetsialist Arvi Ööpik

518 2641

arvi.oopik@haljala.ee

Võsul

 

 

Toimetaja: RIINA MUST