« Tagasi

Selgunud on Haljala kooli- ja spordihoone sisustuse hanke tulemused

Haljala vallavalitsus

Pressiteade

16. august 2022

 

Haljala vallavalitsus avaldas juunikuus riigihangete registris hanke „Haljala kooli ja spordihoone sisustuse ost". 11. augustil tunnistas vallavalitsus edukaks seitse pakkujat, kellega sõlmitakse peale vaidlustamisperioodi lõppu hankelepingud.

Hange oli jagatud seitsmeks osaks ning selle raames on Haljala uuele koolimajale ja spordihoonele hangitud lauad ja toolid, eritellimus- ja pehme mööbel, söökla inventar, klassiruumide esitlustehnika, kardinad ning spordihoone sisustus. Edukateks pakkujateks tunnistati vallavalitsuse poolt ettevõtted Kitman Thulema AS, Saloni Büroomööbli AS, SV TRADING OÜ, Köögiabi OÜ, AS Atea, Aktsiaselts Sunorek ja OÜ SPORTSERVICE.

Haljala vallavanem Anti Puusepp sõnas, et tunneb sisustuse hanke tulemuste üle rõõmu. „Edukate pakkujate pakkumuste kogusumma jääb eelarves hoonete sisustamisele planeeritud rahaliste vahendite piiridesse ning see teeb vallaeelarvega seotud pingelises olukorras kindlasti rõõmu," selgitas vallavanem ning jätkas, et kooli- ja spordihoone sisustamise kogumaksumuseks kujuneb veidi üle 550 000 euro.

Vallavanem Anti Puusepp selgitab, et kooli- ja spordihoone ehitus on hetkeseisuga graafikus ning kui kõik läheb plaanipäraselt, annab ehitaja vallale valmis hoone üle 2022. aasta lõpuks. „Teeme tihedalt koostööd ehitaja ja Riigi Tugiteenuste Keskusega (RTK). Läbi RTK toimub toetusmeetmete toel kooli- ja spordihoone ehituse rahastamine," sõnas vallavanem ning lisas, et kuna ehitusturu olukord on jätkuvalt kiiresti muutuv ja ebastabiilne, siis on osapoolte tihe koostöö ja suhtlus veelgi olulisem.

Projekti „Haljala Kooli õppehoone ehitamine ja sisustamine" rahastatakse läbi Riigi Tugiteenuste Keskuse Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest „Koolivõrgu korrastamine" tegevuse „Koolivõrgu korrastamise käigus toimuv jätkusuutlike koolide kaasajastamine" elluviimiseks. Projekti „Haljala spordihoone ehitamine" toetatakse Rahandusministeeriumi ja Riigi Tugiteenuste Keskuse poolt läbi meetme „Kohaliku omavalitsuse hoonete energiatõhusaks muutmine".

 

Lisainformatsioon:

Anti Puusepp

Haljala vallavanem

tel 526 4235

e-post anti.puusepp@haljala.ee

 

Teate edastas:

Kent Kerner

Haljala valla kommunikatsioonispetsialist

tel 5194 7655

e-post kent.kerner@haljala.ee