Vallamaja töökorraldusest

Haljala Vallavalitsus annab teada, et seose üleriigilise eriolukorra kehtestamisega oleme ümber korraldanud ametiasutuse töö. Vallavalitsuse igapäevane töö jätkub ja kõik teenused on endiselt kätte saadavad, kuid elanike vastuvõttu ei toimu kuni 1. maini.

Kõik meie ametnikud on kättesaadavad telefoni või e-posti vahendusel. Kontaktid asuvad siin

Kõikide toimingute jaoks soovitame kasutada e-lahendusi. Kui see pole võimalik, siis palume võtta ühendust ametnikuga ning leppida kokku võimalik lahendus.

Lisaks on  võimalik avaldusi saata ka postiga aadressile: Haljala Vallavalitsus, Mere tn 6, Võsu alevik, 45501 Lääne-Virumaa või tuua vallamaja või teenuskeskuse juures asuvatesse valla postkastidesse.

Kui soovite anda infot abivajajate kohta, kellel on tekkinud probleeme esmatarvete soetamisega, helistage palun Haljala Vallavalitsuse telefonil 510 6244. Telefoni teel selgitatakse välja abivajaja olukord ja võetakse kontaktid, mis edastatakse sotsiaalosakonda.

Sularahaga arveldamist ei toimu!

Muudes küsimustes palume võtta ühendust kantseleiga:

telefonil     325 8 630 või 5106244
e-posti teel haljala@haljala.ee
 

HOIDKE END JA PÜSIGE TERVED!

 

Haljala Vabadussamba ümbrust renoveeritakse

31.03.2020

Haljala kalmistul Vabadussamba ümbritseval alal on alanud renoveerimise tööd. „Ka sammas ise saab värskema ja puhtama ilme ning lisandub lipumast, kuhu saab tähtpäevade puhul meie armsa trikoloori heisata," kommenteeris projekti aktiivgruppi kuulu...  Loe edasi »

Jakob Westholmi mälestuskivi avamine

Koosolekute kalender

Kultuurikava avalehele

Statistika

Rahvaarv: 4348 (01.01.2020)
Pindala: 550,14 km²
Suurim asula: Haljala (1065)
Külasid: 72 küla ja 2 alevikku